Наш любимий банк) Приват24

Ciko2212 12 июня 2020, 16:45
Банк дуже інтересний як захищає данні пользователів
Пользувався 8 років ним сьогодні я просив що мій аккаунт удалили
Чого поганий банк служив я в Армії в Одесі була в мени карточка просто (не кредитна) началось з того що з моєї карточки почали розраховуватись аж в Києві позвонив я на гарячу лінії мені сказали блокувати або оплатити мінуса на картоці там було майже до 300грн і ще так зняло більше 200грн так з моєю зарплатою 420грн срочніка ладно я оплатив сказали мені віділення банку прийшов я показую їм вони мені говорять перший раз таке бачимо так нахрена ви мені сказали на гарячій лінії прийти у віділення а потім розводити руками як наша влада :) зробив я нову карточку та же сама історія вчора була добре що я постав оплату в інтернеті 10грн в місяць як би не поставив мінуса були би нормальні ну це не тільки в мени таке було багато людей їм предлагають віділенні зробити нову карточку
Ей приват24 на скільки я знаю як що на плеймаркеті оцінки багато буде поганих ваш додаток видаляється автоматично я вам поможу швидше це зробити вам же на срати на клієнтів
12 июня 2020, 18:12
Добрий вечір!
В першу чергу необхідно розуміти, що залишаючи дані картки на сторонніх сайтах та підтвердивши авторизацію картки, Ви даєте згоду на подальші списання з картки без додаткового підтвердження. В подібній ситуації, відв'язати картку можна в особистому кабінеті даного сайту або сервісу. Якщо Ви не підтверджуєте операції по картці, за Вашим зверненням в підтримку ми можемо сформувати запит на опротестування даних операцій та направити його в міжнародну платіжну систему.
Ми склали декілька простих правил, що допоможуть Вам безпечно проводити оплати в інтернеті — https://privatbank.ua/udobno-bezopasno-pokupki-internet
З повагою, ПриватБанк.

Sasha33
Sasha33
12 июня 2020, 17:55
Удалите Google акаунт!
Jokets
Jokets
12 июня 2020, 20:05
Ув товарищ срочнык, проходил службу так же как и вы и вот что скажу: 1-е вы по больше заходите всякие ставочки делать на сомнительных сайтах + по больше на сайтах знакомств зарегистрируйте себя и никакой банк не поможет вам и вашему любопытству так сказать