Чим далі тим все гірше і гірше...

Vlada19 12 июня 2020, 16:27
В кінці квітня банк заблокував мою картку, по причині того, що шахраї намагалися сплатити якусь покупку в інтернеті, тоді якраз було багато статей в новинах, що знову хтось злив особисті дані клієнтів банку і продавав іх. Мабуть мої були серед них. Ну добре закриємо на це очі, технічний збій, банк зробив все можливе, щоб зберегти мої кошти.
Але коли через місяць я звернулась для перевипуску картки своєї іменної карти мене знову попросили заплатити за перевипуск, не дивлячись на те, що вина на стороні банку. Але це ще пів біди.
Коли я пришла отримувати свою картку, мені відразу прийшло повідомлення, що мій кредитний ліміт зменшено до 0 грн. Співробітник відділення відповів, що під час перевипуску картки кредтний ліміт може змінюватись.
Дуже прикро, я завжди повертала вчасно використані кошти, да і ліміт був не великий, для непередбачуваних витрат.
Також колись був бізнес рахунок, де банк заробляв на мені непогані кошти за рахунок комісій і тут таке.
Оберу собі інший банк, який більше цінує своіх клієнтів.
12 июня 2020, 17:56
Нам шкода, що Ви відчули незручності. Дозвольте нам розібратися в ситуації та розглянути Ваш випадок більш детально. Для уточнення інформації ми звернулися до Вас в приватні повідомлення.
Минфин
Ответ администратора
15 июня 2020, 18:11
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 15.06.2020).

Toxa David
Toxa David
12 июня 2020, 16:36
Перевыпуск карты и снижение кредитного лимита вещи не связанные. Тут многим снижают и без перевыпуска. Возможно перестали заниматься бизнесом, упал уровень доходов вот и срезали кредитный лимит. «Також колись був бізнес рахунок, де банк заробляв на мені непогані кошти...»