Затримка декретних коштів 4 й місяць зякою метою

Я неодноразово створювала платежі з рахунку 2604 на особисту карту по виплаті декретних але банк постійно бракує платежі мотивуючи необхідністю сплати ЕСВ або наданню довідки розрахунку. Я не можу взяты довідку розрахунок в податковій так як виплата даної допомоги підприємцем проводиться самій собі а не найманим працівникам відповідно податкова відмовляється в наданні довідки. Скани квитанцій про сплату ЕСВ я добавила в приват 24.Прошу провести платежі на виплату декретних бо я буду вимушена подати до суду позову заяву і банк окрім проведення виплати змушений буде провести і компенсацій виплати. Прошу направити дане питання у влітку банк обідив клієнта.
10 июня 2020, 17:17
Дозвольте зазначити, що, в першу чергу, банк діє згідно з чинним законодавством.
На жаль, надані Вами документи не можуть бути прийняті з тієї причини, що в них не вказано періоди.
Для здійснення цієї операції необхідно надати довідку-розрахунок про сплату ЄСВ за період серпень-грудень 2019 р. та січень 2020 р.

Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
10 июня 2020, 19:11
А разве недостаточно взять выписку из электронного кабинета налогоплательщика, от отсутствии задолженности по ЕСВ?

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Затримка декретних коштів 4 й місяць зякою метою