Ліміт

Eduard Guv 8 июня 2020, 11:45
На рівному місці знизив кредитний ліміт із 20000 до 2000 грн. Заборгованості та прострочок не було. Активно користувався універсальною карткою.
8 июня 2020, 12:43
Нам шкода, що Ви відчули незручності. Дозвольте зазначити, що для кожного з наших клієнтів ми розраховуємо ліміт індивідуально, базуючись при цьому на великій кількості змінних, які впливають на рішення та суму кінцевого ліміту. Рух коштів та позитивна кредитна історія також враховуються при встановленні ліміту, але це не єдині фактори, на підставі яких банк приймає остаточне рішення. Також, радимо не допускати простроченої заборгованості. Спробуйте оцінити інші переваги Вашої картки та в подальшому ліміт може бути збільшений.
З повагою, ПриватБанк.

Sasha33
Sasha33
8 июня 2020, 12:29
Приват банк Ми розуміємо, що зміна ліміту стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників. Ви можете преглядати інформацію про доступний ліміт в Приват24. Основним критерієм суми ліміту Оплати частинами є кредитний ліміт по картці, який в більшості випадків є аналогічним. Рекомендуємо продовжувати активно користуватись продуктами банку, адже ліміти переглядаються регулярно і можуть бути збільшені в майбутньому. А ознайомитись з усіма перевагами карток завжди можна на нашому сайті — https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna З повагою, ПриватБанк.