Тричі під час карантину зменшили кредитний ліміт((((

Oksi36 26 мая 2020, 11:25
Являюсь клієнтом банку більше 10 років.
Все було добре до пори до часу.
Як мала депозити банк щиро піднімав мені кредитний ліміт без потреби.
Депозити зняла, коли трапилась біда… коштів не вистачало, позичила в МФО, спочатку один кредит, потім другий, а далі проценти так гриби після дощу росли… Зрозумівши, що потрапляю в боргову яму, попросила в «дорогого » банку підвищити кредитний ліміт ( жодних прострочок ніколи не було)- відмова!!! Інші банки- відмова!!!
МФО пішли на прострочки, боргова яма зростає.
Я багатодітна мати, щодня погрози від колекторів, вже не знаю, як вибратись з цього болота.
Фінансове становище катастрофічне.
І як кажуть в народі:«Там де тонко, там і рветься» приват банк тричі упізнав під час карантину ліміт.
Щиро вам за це вдячна(((((( Я з 4 неповнолітніми дітьми вдома, роботи нема, колишній теж залишився без роботи(((((
26 мая 2020, 12:03
Ми розуміємо, що зміна ліміту могла стати несподіванкою. Дозвольте пояснити, що ліміт встановлюється для кожного клієнта індивідуально та розраховується на основі більш ніж сотні показників. При активному користуванні продуктами банку можливе збільшення ліміту в майбутньому.
З повагою, ПриватБанк.

yulian99
yulian99
26 мая 2020, 12:36
У Вас большая фин.нагрузка, и ,скорее всего, просрочки в этих самых мфо, раз звонят коллекторы. Ни один банк не даст вам лимит.
Urges
Urges
26 мая 2020, 13:13
Вихід завжди є. Вам терміново потрібно звернутися до послуг кредитного адвокату, який може обгрунтовано вести перемовини з МФО та колекторами.
26 мая 2020, 14:55
И нагрузить себя еще финансово, оплачивая работу адвоката? «Отличный» совет. :) Переговоры с МФО-шарагами можно и самостоятельно вести, но среди них редко встретишь адекватные организации, с которыми можно договориться на приемлемую и официальную реструктуризацию, особенно на ранней стадии просрочки. А если совсем платить нечем, то смысла договариваться о реструктуризации, вообще, нет, т.к. реструктуризированный долг все равно не будет погашен. Тут проще просто остановиться платить глупые пролонгации и ждать действий от кредитора. И если кредитор обратится в суд или сделает надпись нотариуса, вот только тогда нужно будет задуматься о правовой помощи адвоката.
26 мая 2020, 15:00
Ваши долговые обязательства перед МФО-шарагами и отсутствие работы, скорее всего, и являются причинами отказов банков в кредитовании. Я понимаю, что уже сделанного не вернешь, но зачем вы влезли в обязательства перед шарагами, имея кредитный лимит в банке? Почему им не воспользовались?
А к разным звонарям-коллекторам относитесь проще и более толерантно, тогда и настроение будет лучше. :) И вообще, можете с ними не общаться — вас никто не обязывает это делать.
MykolaA
MykolaA
26 мая 2020, 19:29
Про Мишу я помню. А вот в тему:
«Не учи меня жить, лучше помоги материально.»
 Из кинофильма «Москва слезам не верит»

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Тричі під час карантину зменшили кредитний ліміт((((