Дивні дзвінки від співробітників Приватбанку

pandasaysgo 22 мая 2020, 17:13
Не знаю, наскільки типовою є моя ситуація, але впевнена, що хтось вже з таким зіштовхувався.
В грудні 2019 я отримала арешт рахунків (не в Приватбанку) через Виконавче Впровадження.
У впровадженні було зазначено, що згідно рішення суду від січня 2019 позив від Приват банку був частково задовільнений.
В самому судовому рішенні було написано наступне: «Частково задовільнити позив Приват банку і стягнути заборгованість за кредитним договором (без номеру) та судовий збір».
Я, звісно, здивувалась, тому що на той час взагалі забула про цю кредитну картку, але борг є борг.
Отже через реквізити, отримані в ДВС, я сплатила суму, вказану рішенням суду.
Рахунки через деякий час повернули до життя, і все, начебто стало нормально, але потім почались якісь дивні речі.
Перший дзвінок був ще в грудні 2019, після того як я сплатила, від чоловіка, що назвався працівником Приват банку, з відділу стягнення заборгованості (чи якось так — їх завжди погано чути, начебто вони знаходяться під землею), і почав розповідати, що я їм винна іншу суму, вже більшу. На моє зауваження, що це питання мало вирішуватись в суді і я сплатила, він сказав, що це не важливо і я все ще винна.
Потім 2 з половиною місяці нічого не відбувалось і в кінці квітня 2020 почалось знову. Знову дзвонять різні люди, кажуть, що вони співробітники Приват банку і вже називають суму майже вдвічі більшу, ніж називали в січні 2020. До того ж постійно розповідають про те, що я залишусь без меблів (детально згадувалась шафа) і про прямі контакти з моїм оточенням, щоб воно мені допомогло (так сказала співробітник).
Щодо самої кредитної картки, то її вже давно не має (здається вона закінчила своє існування десь у 2015), Приватбанком я вже багато років не користуюсь, кредитного договору в мене немає, самі співробітники нічого про це не кажуть, і наголошують про необхідність відвідування відділення.
Мені не шкода заплати, якщо я винна, але не в такій спосіб і не таким шляхом.
Якщо Приватбанк не влаштовує рішення суду, це не моя провина (мене там навіть не було, бо про це не знала).
Якщо Приватбанк хоче отримати від мене суму, що в 11,9 разів більша за ту, що я підписувала, то нехай, хоча б надасть пояснення, чому. Наприклад, розрахунок заборгованості, допоміг би зрозуміти, чому так.
Сьогодні, до речі теж був дзвінок, але ніхто не говорив, просто 17 секунд дихали в слухавку. А, коли я передзвонила, то було зайнято.
Сподіваюсь, що отримаю якусь інформацію.
З повагою.
22 мая 2020, 18:41
Добрий вечір!
Ми звернулись до Вас в особистому повідомленні та запросили контактні дані, щоб розібратись в ситуації більш детально.
З повагою, ПриватБанк.

Toxa David
Toxa David
22 мая 2020, 18:02
Звонят «зеки» которые разными путями получили данные о вашем долге. «їх завжди погано чути, начебто вони знаходяться під землею» — в камере. Не ведитесь. Назваться сотрудником привата по телефону может кто угодно. Вы выполнили решение суда. Все дополнительные претензии через суд. Проще сменить номер телефона или не отвечать на незнакомые звонки. Угрозы остаются угрозами. Для страховки можно поинтерисоваться наличием долга в отделении привата, но платить что либо — только по решению суда. Побольше креатива в ответ — громко дышите в трубку более 17 секунд — напугайте их. :-)
pandasaysgo
pandasaysgo
22 мая 2020, 18:43
Спасибо)

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Дивні дзвінки від співробітників Приватбанку