Скарга на протиправні дії співробітників Приватбанку

Юрій Шпигун 14 мая 2020, 13:36
Отделение по адресу: Запорожье, пр-т Металлургов, 3
Учора 13 травня 2020 року, я прийшов у відділення Приватбанку за адресою м. Запоріжжя вул. Металургів 3 для того щоб закрити свою дебітову картку Gold, після не довгої бесіди з співробітником банку Юлією Саркісян з приводу медичної маски мені було відмовлено в обслуговувані та, фактично, у доступі до банківських послуг, що мають публічний характер. Після того співробітники банку та його керівник викликали службу приватної охорони та до мене було застосовані протиправні заходи фізичного примусу приватними охоронцями. Всі ці дії, фактично, були грубим порушенням багатьох моїх прав та мають бути, на мою думку, відповідним чином охарактеризовані та відредаговані для унеможливлення подібних випадків у майбутньому.
На підтверження маю відеозапис відповідних протиправних дії.
14 мая 2020, 14:19
Ми звернулись до Вас в особистому повідомленні та запросили контактні дані, щоб перевірити інформацію та розібратись в ситуації.
З повагою, ПриватБанк.

14 мая 2020, 15:31
Тоисть вы пришли без маски и видимо не хотели выходить ещё?) Учитывая условия принятых условий самоизоляции перевыбывая на улице уже должны в маске. Обратитесь в полицию верно пусть вам штраф выпишут)
14 мая 2020, 16:08
Я так розумію, що Ви вважаєте, що працівники Банку перевищили свої службові повноваження, тоді, моя Вам порада, напишіть заяву до поліції і обов'язково зазначте причину відмови в обслуговування. Почніть з наступного: Я порушив вимоги Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 та знаходився в громадському місці без індивідуальних засобів захисту… І не забудьте додати відеозапис, який у Вас є, на підтвердження своїх слів.
Замість того, щоб подякувати працівникам Банку, що вони не викликали поліцію та уберегли Вас від стягнення з Вас 17 420, 40 грн., Ви вирішили поскаржитися на них за те, що вони дотримуються вимог Постанови. Цікаво.
14 мая 2020, 16:29
Так автор не пишет, что не было маски. Может она была не того цвета, как хотел бы сотрудник банка? :) А может не той формы — карнавальная маска зайчика? :)
А вообще, когда пишут неопределенными фразами, типа «… були грубим порушенням багатьох моїх прав...», то, как правило, это говорит о том, что человек имеет слабое представление о своих правах, и абсолютно не имеет представления о своих обязанностях.
14 мая 2020, 16:34
Это конечно шутка. А на самом деле после прочтения отзыва создалось такое впечатление, что человеку нечем в жизни заняться, скучно стало, захотелось о чем-то написать, а не о чем. Вот, и создал сам проблему на ровном месте, раздул ее до безобразия, представил ее зрителям и ждет благодарных аплодисментов. :)
Toxa David
Toxa David
14 мая 2020, 16:44
Аплодисменты, я вчера зашел в банк как положено в маске и потребовал денег из кассы банка - вызвали полицию, еле ноги унес. А тут чел зашел в банк без маски и потребовал денег - финал один. Буду соблюдать карантин и работать дистанционно. (шутка).
14 мая 2020, 17:18
Станислав Косовцов, Ви все вірно зазначили, на це людина і розраховувала, бо він власник картки Gold.
14 мая 2020, 17:53
Как сказал наш президент: «Перед коронавирусом все равны! Не будет никому никаких вип-условий!» :)
14 мая 2020, 18:18
Так автор пишет что сотрудником беседовали по поводу маски, думаю речь идёт об отсутствие)
14 мая 2020, 18:28
А может цвет маски не понравился - не под цвета банка? :) А может, как заметил Toxa David, был в маске грабителя? :) Шутка. А если серьезно, то почему все сразу решили, что был без маски? Может наоборот - отказался снять маску на несколько секунд для идентификации. Как вам такой вариант?
14 мая 2020, 19:32
Кстати не плохой вариант и вполне уместно) Но от этого автора умнее назвать сложнее сути ведь не меняет )
15 мая 2020, 0:19
Более того все эти умники забывает всегда, что их право ровно заканчивается где начинают переступать право другого человека. Но они все такие вип персоны, что порой им не мешало бы действительно нарушить пару прав, что бы показать как это работать будет - жизически по морде)

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Скарга на протиправні дії співробітників Приватбанку