безвідповідальність і халатність приватбанку

ruslim02 13 мая 2020, 16:20
Оплатив за комунальні послуги дев'ять платіжок, але приватбанк оплатив не на ті реквізити що я вказав у шаблоні. Після моєї скарги мені повернули кошти по двох платежах а по іншим сказали щоб я сам шукав і повертав кошти які втрачені по вині банку… Відповідь була — нам шкода, але ми не можемо допомогти. Я такого навіть уявити не міг, але нажаль таке є у приватбанку.
13 мая 2020, 18:35
Доброго вечора!
Нам дуже шкода, що Ви стикнулись з такою ситуацією.
Дозвольте пояснити, що рішення про повернення коштів приймає отримувач переказу. Виходячи з тієї інформації, що Ви вказали у відгуку, банком зі свого боку було надіслано запит на повернення коштів до отримувача.
Також, дозвольте зауважити, що при зміні реквізитів за договором, реквізити також змінюються в шаблонах на переказ коштів за інформацією від отримувача переказу.
Для вирішення питання рекомендуємо звернутись до отримувача з квитанцією за платежем. Отримати квитанцію Ви завжди можете за допомогою Приват24, пройшовши до меню «Усі послуги» — «Послуги» — «Сервіс квитанцій».

13 мая 2020, 20:21
Ваша відповідь просто набір слів який не має нічого спільного з даною ситуацією, До чого тут зміна реквізитів? банк зробив проплату не по вказаному мною шаблоні а провів кошти за іншою адресою і за законом має відшкодувати мені всю суму! Ось закон У Законі України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні», а також в Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті (Постанова НБУ від 21.01.2004 р. №22) міститься таке визначення помилкового переказу - це рух певної суми коштів, в внаслідок якого з вини банку або іншого суб'єкта переказу відбувається її списання з рахунку неналежного платника та / або зарахування на рахунок неналежного отримувача чи видача йому цієї суми у готівковій формі.

Згідно п. 32.3.1. ст. 32 цього ж Закону в разі помилкового переказу суми переказу на рахунок неналежного одержувача, що стався з вини банку, цей банк-порушник зобов'язаний негайно після виявлення помилки переказати за рахунок власних коштів суму переказу отримувачу. В іншому випадку одержувач має право в установленому законом порядку вимагати від банку-порушника ініціювання переказу йому суми переказу за рахунок власних коштів, сплати пені в розмірі 0,1 відсотка суми простроченого платежу за кожен день прострочення починаючи від дати завершення помилкового переказу, яка не може перевищувати 10 відсотків суми переказу.
14 мая 2020, 10:11
Прости а как вы докажете что банк ошибся, а не вы из-за не внимательности проверили оплату. Более того ведь после оплаты сразу есть квитанция где можно проверить?
14 мая 2020, 10:26
Доказывать ничего не нужно, есть шаблон по которому я делал оплату одним платежем  там адрес правильній , а в квитанциях адрес другой и приватбанк говорит что это вина не его а тех кто выставил ему счет (те кто предоставляет услуги), на мое возражение что они имели право отправлять деньги только по МОЕМУ шаблону который я указал приватбанк всеравно говорит что это не его вина , А по закону такой платеж называется ошибочным по вине банка и должен немедленно быть возвращен  из средств банка Постанова НБУ від 21.01.2004 р. №22)  Згідно п. 32.3.1. ст. 32
15 мая 2020, 0:07
А в чем вина банка если сам шаблон может обновляется согласно данных которые дать может компания получатяли ибо они с банком заключили договор. Ком услуги шаблоны после хотя бы разовой оплаты в большинстве случаев потом автоматически даже суму показывает оплаты из данных которое даёт компания, а не банк их рисует.
15 мая 2020, 0:09
Ещё раз в чем ошибочный это платеж и какими критериями вы это так решили? Как минимум после оплаты сразу есть квитанция которую вы обьязаны проверять как плательщик
15 мая 2020, 8:05
Шаблон правильный и я по этому шаблону оплачивал раньше и ни чего не менял,  и на этот раз оплатил но деньги пошли не потому адресу что указан в моем шаблоне а по другому! за комуналку по другому адресу  Вы это можете понять? А в банке говорят что мой шаблон роли не играет они платят на тот адрес который им указывает поставщик услуг! как Вам такое? то есть мои деньги отправляют туда куда указывает третья сторона а не я.и в банке не опровергают что деньги отправили не по шаблону потому что я им показал скриншоты квитанций и шаблона в которых адреса отличаются. Вина банка в том что он отправил деньги не по тому адресу что я указал а по другому . И не хочет за это отвечать по закону. Законы не для них а для простых граждан. Надеюсь я понятно все изложил?
15 мая 2020, 8:40
Jokets - я смотрю Вы во всех своих коментариях защищаете действия приватбанка и нападаете на тех кто пишет отзывы. Вы внештатный сотрудник чат бот от приватбанка? Озвучиваете ту позицию которую приватбанк не может официально и не имеет права озвучивать и для этого есть Вы-?

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / безвідповідальність і халатність приватбанку