Жахливий сервіс, працівники некомпетентні.

LViktor 2 мая 2020, 18:02
Щоб не платити відсотків потрібно було погасити до 25-го числа 5780 грн, поповнив картку на 5800 грн. Наступного місяця в перших числах зняли 600 грн за використання кредиту, як виявилося пізніше, ця сума яку необхідно було погасити чомусь змінилася з 5780 грн на 5805 грн. Оператори не спроможні дати компетентної відповіді, дані перуть з повітря, наводять цифри навмання, просто тикаючи пальцем у виписці.
2 мая 2020, 20:16
Добрий вечір!
Хочемо звернути Вашу увагу, що актуальна інформація про суму, яку потрібно внести, щоб залишатись в пільговому періоді відображається в Приват24 меню «Мої рахунки» при натисненні на «Розрахувати». Також Ви можете самостійно розрахувати дану суму орієнтуючись на виписку по картці та суму заборгованості на останній день минулого місяця. Також ознайомитись з інформацією про пільговий період та нарахування відсотків по картці можна на нашому сайті — https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna. Ми звернулись до Вас в особистому повідомленні, щоб уточнити деталі ситуації та перевірити інформацію.
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
2 мая 2020, 18:14
«Щоб не платити відсотків » — я завжди сплачую до 25 числа суму, яка відображаэться в ПР24 для «повного погашення.»
Ніколи відсотків не платив на протязі '12 років. Можливо, не всім так фартить.
3 мая 2020, 17:50
Дякую MykolaA за коментар. Так і було до недавнього часу, зайшов в додаток, подивився скільки там потрібно оплатити, заокруглив в більшу сторону, сплатив. І тут таке, можливо додаток вказав не зовсім вірну суму (а причин може бути безліч)), якою я керувався, хто зна. Наступного разу потрібно буде бути уважнішим.
4 мая 2020, 6:55
МОжет быть блокируется одним числом, а  отображается намного позже ? Что-то похожее вроде как было  у меня ,но слава Богу - сроки не повлияло .
4 мая 2020, 20:02
Останнім часом взагалі банк почав мене розчаровувати. Сьогодні наприклад, поповнив рахунок на 5000 грн., а зарахували 4999.99 грн., решту обіцяли повернути...
5 мая 2020, 12:25
Такой грабеж нельзя упускать из виду)
kstatara
kstatara
5 мая 2020, 22:04
У меня была похожая ситуация из-за неправильно указанной суммы мне начислили проценты, хотя я даже оператора банка переспросила за сумму (

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Жахливий сервіс, працівники некомпетентні.