Непонятная ситуация

Любовь Здарская 27 апреля 2020, 17:39
Отделение по адресу: Одесса, ул. Бунина, 30
8 апреля муж зарегистрировался в Приват банке. т.е. получил карточки и мы сразу поставили на счет 200 гр. Карточка нужна была для перечисления пенсии. он не собирался вообще пользоваться кредиткой. В результате, спустя 20 дней, пришло уведомлениие, что счет арестован, карточки заблокированы. Дозвониться по 3700 невозможно, ждала соединение 30 минут и бросила. Зарегистрировались на Приват24 живой интенет банк. Оказалось, что с предоставленного лимита снято 20 гр и со счета, где положили 200 гр -1гр. Нткто карточками не пользовался. Я ужк в ващем банке более 10 лет и никогда нее имела проблем. Об'ясните, что происходит и почкему. Собираемся в ближайшие дни идти в отделение и расторгать договор
27 апреля 2020, 18:57
Доброго вечора!
Нам дуже приємно мати справу з відмінними взаємовідносинами з родичами і близькими людьми, але, на жаль, такі відносини зустрічаються не так часто як хотілося б. Іноді навіть родичі, які живуть з Клієнтом в одній квартирі, користуються грошима з його карток без його ж відома або дозволу. У будь-якому випадку картка і інформація по ній це дуже особисті дані і тому отримати їх може тільки власник. Всі наші правила безпеки працюють тільки для Клієнта, адже шахраїв в наш час так багато і способи їх вдосконалюються з кожним днем. Приносимо свої вибачення, але ми можемо надавати інформацію тільки власнику картки.
Ми надіслали власнику картки повідомлення з персональним посиланням на звернення, пройшовши за яким наші фахівці будуть раді допомогти Клієнту.