Кредитний ліміт

Pashka83 23 апреля 2020, 19:25
Дякую Приватбаку за встановлення кредитного ліміту на рівні 0 грн. з 30 тис. грн.
Більш як 10 років співпраці з банком, депозити, страховки і все таке. Жодної прострочки, жодних штрафів. На момент закриття ліміту карта акурат була закрита з суми -1000 грн. в ноль в рамках пільгового періоду (власне у 99% використання ліміту він і закривався у пільгові 55 дні).

Дякую ПриватБанк за лояльність та клієнтоорієнтованість!
Ти справжній надійний фінансовий партнер, але точно вже не для мене.
Також, напевно треба розпочинати пошуки іншого банку і для організацїї, де я працюю. Благо декілька сот працівників, що мають з/п карти, будуть раді зміні банку.
23 апреля 2020, 20:08
Доброго вечора!
Ми розуміємо, що зміна кредитного ліміту на картці без Вашої ініціативи неприємна. І разом з тим, давайте подивимося на це з іншого боку, рішення ще може бути змінено в майбутньому.
Для цього:
— можете надати документи, що підтверджують доходи.

Виконання цих простих рекомендацій, значно збільшує шанси на отримання потрібного Вам ліміту. Ми обов´язково відправимо Вам повідомлення про зміну ліміту.

23 апреля 2020, 19:34
Вообще-то зарплатный проект это пережиток непонятно чего...? Сейчас можно свободно получать зарплату переводом на счет карты для физлица.

Оформляйте кредитку в Альфе и или Моно, рекомендую.

В привате сейчас походу дела цель изжить лояльных клиентов.

А когда в моно запустят проект для ФОП — то будет вообще беда.
ivandanilich
ivandanilich
24 апреля 2020, 12:30
Альфа - помойка с кучей подвохов, шмоно - еще один недоклон привата где точно также отключают кредитныйй лимит и уж точно тащить фоп в сырой клиент явно не стоит
23 апреля 2020, 20:46
Нічого ви не розумієте.
Ваші стандартні коментарі Ctrl+C/Ctrl+V це підтверджують.
Особливо логічно звучить фраза
«продовжуйте активно користуватися послугами і продуктами банку, особливо карткою Універсальною»
Я зрозумів би ситуацію коли ліміт зменшений на певний рівень/порядок, але закриття ліміту при його «загрузці» на рівні 5-10% і при наявності щомісячних надходжень на КДВ я не розумію.
Ви взагалі забули хто такий клієнт і як з ним працювати. Значення поняття «лояльність» напевно взагалі пропало з лексикону.

Вашу карту я закрив, дякую не треба Вашим працівникам мене повідомляти ні про які  відновлення ніяких лімітів,  ринок банківських послуг дозволить мені також забути слово ПриватБанк.
Дякую лише за можливість дострокового закриття з/п проекту по юридичні особі.
Напевно, варто було дослухатись до побажань працівників/власників карт ПБ дещо раніше.
24 апреля 2020, 7:24
Приват остановился в развитии лет 5 назад. Тарифы по картам и программы лояльности ни о чем.
Давно пора сваливать.
MykolaA
MykolaA
24 апреля 2020, 8:26
«Давно пора сваливать.» - да, да и прихватить с собой родню и знакомых. Старая песня. Только сам-то все там.
24 апреля 2020, 14:04
Все ж таки уже ні, не там. Вивчаю чорно моно)) плюс замовив іменну білу для з/п. Депозит не розірвання, три робочі дні і ніякого Првивату ;)
Shurik Linnik
Shurik Linnik
24 апреля 2020, 16:48
Приват в глубокой попе,его беня раздевает как хочет.Нужно же бене за проигранные суды платить.Это им не просто неудачник-клиент,а человек который приват породил и судя по всему похоронит.