Безпека в банку нуль

Андрій Гуд 23 апреля 2020, 12:37
Люди обходьте стороною приватбанк.Гроші крадуть, а повертати не хочуть. 27 грудня 2019 року знялися грошв без мого відома з кредитної карти трьома сумами доки дозволив ліміт. відразу позвонив у приват де і сказав оператору і приняли заявку та карту заблокував. були ще три спроби списання з карти до самого ранку але карта заблокована.подав заяву в поліцію.в приваті змінив карту. сьогодні позвонив в банк та поцікавився що з моєю заявкою на повернення коштів. оператор відповів, що не можливо повернути кошти бо торгова точка відмовилась повернути ці кошти в супереч коментарю до заявки. я даже не знаю що це за торгова точка.шукав в інеті по назві і не нашло цієї точки. після крадіжки грошей мені два рази підняли кредитний ліміт до 19 000 щоб могли вкрасти ще більше коштів з карти. безпека в банкові повний нуль. Вибачте за мої помилки
23 апреля 2020, 16:33
Дозвольте зауважити, що банком немає можливості оскаржити проведення оплати через те, що при її здійсненні було використано Ваше підтвердження.
Ви можете отримати повний пакет документів, а також відповідь, яку ми отримали від сторони, що приймає платіж. Для цього надішліть запит на пошту chargeback@privatbank.ua, в темі вкажіть, будь ласка, номер заявки.

Андрій Гуд
Андрій Гуд
28 апреля 2020, 0:14
Поверніть мої кошти, які вкрали та процент нарахований на них. Я цю операцію не міг підтвердити не як, бо був занятий. Коли звільнився то попадив повідомлення в вайбері про відмови зняття коштів, бо був ліміт оплати 2000 грн, які встигли вкрасти і більше не змогли. А якщо ліміт стояв би всі 14 000 то теж так само відполі б? Закрию всі ваші карти та зніму всі гроші що відкладались, щоб не вкрали їх. Не надійний приват.