Аферисти

Boby1789 8 апреля 2020, 18:31
Я десь три роки тому встановила на картці кредитний ліміт 2000 грн. Весь час проблем не було, знімалися відсотки щомісяця, як і було прописано в угоді. Але от 08.04.2020 року, коли карантин, люди не мають змоги заробляти, економлять на всьому (я в тому числі), наш любий банк вирішив змінити мені кредитний ліміт, не попередивши завчасно ні про що, і зняти з мого рахунку всі наявні там кошти! ЯК РОЗУМІТИ ЦЕ????? Три роки все було добре, а тут що сталося??? Ніколи більше не буду користуватися цим банком і всім рідним і друзям пораджу відмовитися від нього. Хамовитих і некомпетентних працівників у відділеннях я терпіла, нав'язливі дзвінки в 21-22 годині з вимогою встановити їх страховку (бо пропозицією то важко було назвати) я терпіла, але це вже перейшло всі межі. Найгірше, що цей банк державний (але лише юридично)
8 апреля 2020, 19:08
Добрий вечір!
В першу чергу, хочемо звернути Вашу увагу, що при зменшенні кредитного ліміту змінюється доступна для користування сума, але при цьому, банк не списує таку ж суму з картки. Ліміт встановлюється для кожного клієнта індивідуально та розраховується за допомогою складної математичної моделі, що включає в себе сотні факторів. При активному користуванні продуктами банку в подальшому можливе збільшення ліміту.
З повагою, ПриватБанк.

Jokets