Це жах!!!

Olga2702 1 апреля 2020, 2:17
Так і хочеться вам сказати: «***»!!! Бо не враховуєте ви ні кредитну історію, ні постійне користування карточкою як основною! За один день вирішили змінити кредитний ліміт! І як я бачу по відгукам, «індивідуальний» підхід у вас не тільки до мене! Після зняття обов'язкового платежу, яке ви мали право забрати у мене засоби для існування? 6000 грн одним махом? Ви мене «кинули»! В такий час? Ви своїх клієнтів не поважаєте і не цінуєте! Хто ви без нас? Особисто мене, як клієнта, ви втратили! Я відмовляюсь від ваших послуг! І подбаю, щоб в моїй родині ніхто не користувався! На щастя, ваші конкуренти «стають вам на п'яти»! Бажаю прозріти всім обманутим українцям і відмовитись від послуг «ненадійного» банку назавжди!
1 апреля 2020, 10:56
Ми розумію, що зміна кредитного ліміту на Вашій картці стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників.
Щоб наступного разу Ваш кредитний ліміт був збільшений — продовжуйте активно користуватися послугами і продуктами банку, особливо карткою Універсальною.
З повагою, ПриватБанк.