Без попередження зменшили кредитний ліміт

Mariya Yaremchuk 31 марта 2020, 11:12
Доброго дня. Сьогодні, вже вдруге за останній місяць приватбанк зменшив мені кредитний ліміт. Без попередження. У ситуації, яка склалася наразі у світі — це повне ***, враховуючи те, що я активно користуюся картою, все вчасно вношу, проводжу по карті майже весь свій дохід кожного місяця (що навіть більше ніж той кредитний ліміт), на чому банк заробляє свої відсотки. Зараз я перебуваю закордоном, і невідомо коли зможу повернутися додому, грошей у мене не залишилося на сьогодні, а ще й тепер мінусовий баланс на картці…
31 марта 2020, 12:54
Ліміт встановлюється для кожного клієнта індивідуально та розраховується за допомогою складної математичної моделі, що включає в себе сотні факторів. Хочемо зазначити, що активне користування продуктами банку може позитивно вплинути на суму ліміту в майбутньому. Рух коштів та позитивна кредитна історія також враховуються при встановленні ліміту, але це не єдині фактори, на підставі яких банк приймає остаточне рішення.
З повагою, ПриватБанк.

st3ls
st3ls
31 марта 2020, 12:48
Та же история, чтобы сгорел этот приват, кредитный лимит больше чем в 2 раза меньше месячного оборота
31 марта 2020, 15:59
Ви знаєте, я вже цю стандартну відповід «на відчепись» читала неодноразово. Я довгий час користуюся (активно!) картою. Майже кожен день. Всі мої розрахунки проводила саме через цю карту. Рух коштів по картці у мене завжди дуже активний. Проблем з кредитами ніколи не мала. Які ще фактори? Знак зодіаку не той? Якщо є конкретні люди, які відповідальні за це, я їм бажаю всього найгіршого, і нехай їм так «щастить» кожен день. Це повне скотство і знущання над клієнтами, особливо у такі важкі часи. Відтепер, якщо приватбанк, нічого не виправить, я буду просто кожен місяць вносити мінімальний платіж, аж поки її не закрию, і викину у смітник,  і припиню нею кориситуватися взагалі, і в усіх можливих місцях напишу і розкажу про цей кричущий випадок, і що приватбанк не заслуговує ані довіри, ані поваги.
31 марта 2020, 17:23
«… в усіх можливих місцях напишу і розкажу про цей кричущий випадок, і що приватбанк не заслуговує ані довіри, ані поваги.» — это не вы первая и уже далеко не первый год, кто такое рассказывает об этом банке «в усіх можливих місцях», но, к сожалению, вас это не уберегло. А время сейчас действительно тяжелое, не только для клиентов, но и для банков, поэтому лучше рассчитывайте только на себя и своих близких и проверенных людей. Банки — это не тот случай, чтобы им полностью довериться и ждать от них поддержки. Тут совсем другие отношения. Глупо думать, что клиенты для банков — это что-то большее, чем ресурс для зарабатывания денег.
31 марта 2020, 18:51
Да, Вы абсолютно правы. Я знаю, что это ничего не даст. И я не ждала от них какой-то особой помощи и поддержки, я понимаю какие отношения у банков и клиентов,    но я пользовалась продуктом/услугой, за что исправно платила.   И тут выяснилось что - никаких гарантий, одни обязательства? Неужели это и в других странах, в нормальных банках случается? Да, будет наука...
1 апреля 2020, 17:44
Если это вас немного утешит, то скажу, что в случае с кредиткой привата у вас тоже нет законных обязательств платить проценты, неустойку и т.п. Единственное обязательство — это вернуть ту сумму, которую взяли. Т.к. все остальные условия не прописаны в заявке-анкете на оформление кредитной карты. А прописаны они в отдельном документе, который не подписывается и даже не дается на ознакомление клиенту, который постоянно меняется, и который суды не воспринимают за доказательство, т.к. нет возможности однозначно подтвердить, что именно эти условия действовали на момент заключения соглашения с клиентом, и что клиент именно с этими условиями был ознакомлен, как того требует закон. :)
Konstantin Bezruchenkov
Konstantin Bezruchenkov
1 апреля 2020, 17:33
Да и еще эти ответы - МАТЕМАТИЧЕСКАЯ МОДЕЛЬ, ИСТОРИЯ , просто пурга с бумажки. Мне 3 раза за 2 недели лимит резали - страшно уже ложить деньги на карту

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Без попередження зменшили кредитний ліміт