merin1127 30 марта 2020, 12:35
Я є особа, повязана з публічною особою — моїм батьком, який отримав дивіденди у 2016 році та
розділив їх 2ма особами для розміщення на банківському рахунку під депозит в розмірі, що гарантований
цією недолугою державою. Тому я маю доходи від вкладів, про що Приватбанку достеменно відомо,
адже я у 2019 році проходив процедуру підтвердження своїх доходів. Проте, не зважаючи на це, сьогодні
пролунав дзвінок з якогось працюючого відділення (номер тел 0633375745) і мені було повідомлено,
що я повинен ПІДТВЕРДИТИ усі надходження коштів на мій рахунок за період 2018 — 2020рр від якихось
контрагентів (прізвища не запамятав), інакше мої УСІ карткові рахунки буде заблоковано. І це все
банк творить у час карантину… Враховуючи також, що багато відділень за адресою мого проживання
тупо зачинені, а у відчинених відділеннях скоро черги будуть займати з 6ї години ранку.
Напевно, Приватбанк працює не в законодавчому полі України і його не стосуються ні закони України, ні
керівні вказівки регулятора НБУ. Ну це все було б ще нормально, якби я не проходив це все підтвердження
платежів у 2019 році за 2016-2019 рік, а 2020 рік ще не закінчився. Напевно у Приватбанку систематично
зникають документи і замість наказувати співробітників, у яких зарплата мізерна, вони кошмарять клієнтів.
Тому звертаюсь до НБУ видати адресне роз яснення Приватбанку на період карантину, або виділити Приватбанку окремим
рядком статтю витрат на доставку клієнтів у відділення для проведення ідентифікації особи та підтвердження
його доходів на картковий рахунок.
На жаль, враховуючи, що інтелект банківських працівників повинен дозволяти їм самим шукати вихід із будь-якої
складної ситуації, в т.ч. форсмажорної, а пандемія є форсмажором, можу порадити керівництву Приватбанку
або змінити вимоги до клієнтів (через Приват 24 система не приймає моє фотокопії пояснень) або набирати
співробітників саме з банківською освітою та культурою роботи з клієнтами, а не тупо блокувати рахунки. Практично картка Приватбанку на сьогодні для мене, як і для мільйонів інших, є джерелом придбання продуктів, ліків та інших товарів і блокування картки є ФАКТИЧНОЮ ДИВЕРСІЄЮ банку в плані підриву довіри громадян до банківської системи в цілому і держави Україна, і питанням розслідування такої «діяльності» Приватбанку в період карантину має займатися не тільки НБУ, а і СБУ! Прошу надати мені інформацію у найближчий час, оскільки картку заблокують вже за 5 днів, а термін надання відповідей складає 30 днів!!!
30 марта 2020, 15:29
Дозвольте зауважити, що у своїй діяльності, в першу чергу, банк дотримується чинного законодавства.
При цьому, ми розуміємо ситуацію, що сталась, та на час карантину, рахунки не будуть блокуватись через необхідність актуалізації даних.
Дзвінок, що надійшов Вам несе лише інформативний характер, щоб повідомити Вас про необхідність надати документи, що Ви можете зробити після карантину.

merin1127
merin1127
30 марта 2020, 22:10
Не знаю, наскільки цей дзвінок інформативний, але мені не приходило повідомлення через Приват 24, проте, знаючи всю підлість прогнилої держсистеми та турботу чиновників про набивання лиш власних карманів, навсяк випадок прийму відповідні заходи та анулюю кредитку в Приваті

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приватбанк погрожує блокувати кредитку Універсальну публічній особі в період карантину!