верните депозит - дайте возможность выжить с крошкой ребенком

kartova 23 марта 2020, 1:38
верните мой бессрочный валютный депозит! Мы с таким трудом его собрали как раз на сложные времена. А теперь вы губите меня и моего кроху сына. Нет даже возможности заказать валюту.
23 марта 2020, 11:48
Дозвольте пояснити, що на даний момент здійснюється видача валюти в готівковій формі по вкладам клієнтів. Виключенням є ПриватВклад, так як він враховується на тих самих рахунках, що й картки, аналогічно картці надає клієнту можливість вільного поповнення та зняття коштів з рахунку в будь-який момент. Невеликі відмінності полягають в тому, що Приват-вклад не дозволяє проводити розрахунки в торгових точках, але дає можливість отримати дохід у вигляді відсотків.
На картці та на Приват-вклад розміщуються кошти «до запитання». Тому і правила з видачі валюти з цих рахунків однакові.
Ви можете проводити необхідні платежі та валютообмінні операції онлайн в Приват24. https://privatbank.ua/news/2020/3/18/1150
З повагою, ПриватБанк.

Александр Блиндер
Александр Блиндер
23 марта 2020, 9:48
Заходите на сайт НБУ, скачайте форму и делайте жалобу,не обращения ни что иное ! Потом через суд то что они делают незаконно.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / верните депозит - дайте возможность выжить с крошкой ребенком