Заблакована картка та не приймається звернення.

Олег Радченко 22 марта 2020, 9:45
Наразі Приватбанк заблокував картку та не приймає зверненя на гарячу лінію, чим порушує ст. 5 ЗУ «Про звернення громадян:
Звернення адресуються органам державної влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.
Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні „гарячі лінії“ та записується (реєструється) посадовою особою.
Крім того написано, що це зроблено за начебто порушення мною пункта 1.1.3.2.6.1 Правил, але даний пункт говорить: 1.1.3.2.6.1. Зупинення здійснення фінансових операцій, відмова від їх проведення або
відмова від встановлення (підтримання) ділових відносин (у тому числі шляхом розірвання
ділових відносин), здійснені відповідно до чинного законодавства України та міжнародних
договорів України, внутрішніх документів Банку з питань здійснення фінансового моніторингу,
виключають відповідальність Банку та його працівників за невиконання або неналежне
виконання відповідних зобов’язань перед Клієнтами.
Тобто мені не зрозимило, що саме я начебто порушив та чому в разгар карантину заблоковані мої особисті кошти на моєму рахунку. При чому кошти на картку заходять а перевести я їх не можу.
Крім того мені не зрозимило чому державний банк порушує законодавство України
22 марта 2020, 10:55
Банк має підстави для припинення подальшої співпраці. Зазначаємо, що дане рішення є остаточним, перегляду та/або зміні не підлягає.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Заблакована картка та не приймається звернення.