Банк дно.

IhorSkif 19 марта 2020, 14:38
Почему у меня убрали кредитный лимит… Полностью. Был 20 тыс. Сегодня утром 0.Как платить за обслуживание голд карты, так деньги снимаете. А лимиты убираете!!! Какая польза тогда от вас. И за что убрали. Людям, у которых проблемы с кредитами, дают их. У меня же, ни одной просрочки, все вовремя гашу и сейчас не было в вашем банке долгов, хорошая кредитная история. Никогда проблем со мной не было. И просто так, без причины убираете лимит. Банк дно. Пора закрывать счета в нем, и переходить на другой банк. Этот банк пшык. Такое отношение к клиентам постоянным у Вас? Хорошо себя показываете.
19 марта 2020, 15:57
Ліміт встановлюється для кожного клієнта індивідуально та розраховується за допомогою складної математичної моделі, що включає в себе сотні факторів. Хочемо зазначити, що активне користування продуктами банку може позитивно вплинути на суму ліміту в майбутньому. Рух коштів та позитивна кредитна історія також враховуються при встановленні ліміту, але це не єдині фактори, на підставі яких банк приймає остаточне рішення.
Також хочемо зазначити, що окрім кредитного ліміту картки рівня Gold мають свої переваги та превілеї. Пропонуємо Вам ознайомитись з цією інформацією детальніше на нашому сайті — https://privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-gold
З повагою, ПриватБанк.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
19 марта 2020, 16:19
Закройте и не мучайтесь. Много слов - мало действий. Проблема давно известная.