обслуговування в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» призупинено

Олег Радченко 18 марта 2020, 19:31
Під час бесіди с оператором call-центра, оператор раптово замість прийняття зверннення у відповідності до ЗУ — в «Про звернення громадян» заявив, що oбслуговування в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» призупинено. Отримання банківських послуг і oбслуговування рахунків в Банку в подальшому буде неможливим. На моє питання хто та чому прийняв таке рішення, чому мене про це ніхто не повідомив а ні письмово, а ні в електроному вигляді відповів, що не має такої нформації. При звернені через сайт отримав на пошту такий лист:
Шановний клієнте, вітаємо!
Відповідь на Ваше звернення:
На жаль, Ваше oбслуговування в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» призупинено. Отримання банківських послуг і oбслуговування рахунків в Банку в подальшому буде неможливим. Банк має підстави для припинення подальшої співпраці. Чинним законодавством України не передбачено обов«язку Банку надавати більш докладні пояснення з цього приводу. Дане рішення є остаточним, перегляду і / або зміні не підлягає.
В мене 2 рахунки, як фізичної особи так і підприємця і не зрозимло, чому державний банк відмовиви ( і відмовляє на майбутне ) в ослуговуванні громадянину України, без жодних повідомлень та розяснень. При чому порушень законодавства з могу боку не було.
18 марта 2020, 20:14
Доброго вечора!
Банк має підстави для припинення подальшої співпраці. Зазначаємо, що дане рішення є остаточним, перегляду та/або зміні не підлягає.

kingcity
kingcity
19 марта 2020, 8:20
Звичайно, про факт відмови в обслуговуванні банк мав би повідомити.Про причини - дійсно не зобов`язаний повідомляти. Напевне все-таки якісь непорозуміння з банком були, або, можливо, банку якісь Ваші операції видались підозрілими. Але, як кажуть, все, що робиться - до кращого. В Україні і крім Привата є багато банків (про що Приват став забувати) і з кращими умовами обслуговування. Тому, думаю, що Ви нічого не втратили. Особисто я у свій час добровільно відмовився від співпраці з Приватом і ще жодного разу про це не пожалів.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / обслуговування в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» призупинено