Кредитный лимит

mishka83 18 марта 2020, 17:12
Позвонили вечером из Привата, предложили увеличить кредитный лимит на карте. Был 50 000. На следующий день пришла в отделение, подали запрос. Вечером пришол, что бы вы думали, правильно, отказ на увеличение. Ну ладно, думаю просто зря потратила время. На следующий день расчитываюсь в магазине — недостаточно средств. Пару минут позора в магазине, так ничего и не купила. Проверяю баланс — лимит 0. Ни приход в отделение, ни звонок на 3700 ничего не дал. Просрочек не было, обслуживаюсь в Привате как ЧП 10-й год, есть депозит, машина, недвижимость. Ответ Привата: у нас сложная математическая система, пользуйтесь картой и мы его мнова увеличим. А как можно оставить жалобу: а никак! Так что если вам нужен не надежный и не предсказуемый партнер — Приват не надежная точка точка опоры! Монобанк!
18 марта 2020, 18:06
Доброго вечора!
Ми розуміємо, що зміна кредитного ліміту на Вашій картці стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників.

Щоб наступного разу Ваш кредитний ліміт був збільшений, для цього:
— можете надати документи, що підтверджують доходи.

D1monUA
D1monUA
18 марта 2020, 20:44
Аналогичная ситуация и у меня сегодня случилась, у Привата походу коронавирусное обострение, решили всем лимиты порезать, чтобы нам веселее перенести карантин.
21 марта 2020, 11:42
Все для своих клиентов!
21 марта 2020, 11:41
Дякую, Приват! За відповідь через автовідповідач! Дуже важлива інформація, яку я від вас вже чув і у відділенні і на 3700. Чергове підтвердження того, як я, як клієнт для вас важлива. Судячи з того, що таких відгуків десятки, це не «складна математична модель», і не помилка. Ви системно його урізали всім, боючись, що люди побіжать знімать гроші і купувати валюту. Це підступно і низько заробляти на клієнтах коли все добре і позбавляти їх надії в разі скрути.