Найгірший банк у світі

Korystyvach 3 марта 2020, 12:15
Є клієнтом банку понад 10 років. Є членом Голд клубу біля 2-х років. Маю бездоганну кредитну історію. Маю кредитну карту з лімітом 47 000.00 тисяч. Точніше мала. Тому одного далеко не чудового дня банк без попереднього повідомлення вирішив переглянути кредитний ліміт на картці та зменшити його до 0. Як чудово стояти в магазині та при спробі розрахуватися карткою почути: «Не вистачає коштів». Вже вдома переконавшись, що це не жарт, телефоную на гарячу лінію. Навіть не згадала про персонального банкіра в той момент. І чую якусь маєчню: «Активніше користуйтеся кредитною карткою, підєднайте регулярні платежі». Я сплачую комунальні послуги цією карткою, декілька регулярних платежів сплачую щомісяця, 2 чи 3 страховки. І якщо я не активно користуюсь картою, то що у Вашому розумінні активне користування. Телефоную своєму персональному банкіру. За 15 хвилин мені телефонує спеціаліст Голд Клубу, який несе мені туж саму маєчню. Навіщо потрібен Ваш Голд Клуб, якщо відповіді однаково стандартні для усіх, якщо Ви не цінуєте клієнтів. Навіщо мені сплачувати за уявне членство, яке на надає жодних переваг. І взагалі, що відбувається з банком? Гроші скінчились? Ну розумію зменшити ліміт до фактичної суми обігу по картці, але ж не до 0. І бажано б попередити. Шкода зручного інтерфейсу Приват24 та регулярних платежів, що було зручно сплачувати, але клієнтів треба цінувати, а не зрізати під один шаблон.
PrivatBankQM 3 марта 2020, 13:17
Нам би не хотілося, щоб у Вас склалося негативне враження про банк у зв'язку з даною ситуацією.
При розрахунку кредитного ліміту банком враховується велика кількість факторів, в тому числі кредитна історія, котра впливає на кінцеве рішення банку. Однак це не єдиний фактор, за яким приймається рішення про суму ліміту. При подальшому користуванні карткою банк може змінити свою позицію, щодо надання ліміту.
З повагою, ПриватБанк.

Sasha33
Sasha33
3 марта 2020, 13:31
Банк бомж!
1financier
1financier
5 марта 2020, 13:33
Чого ж Ви так довго мучилися аж ДЕСЯТЬ років з ''найгіршим банком у світі''?