Зняття заборони на відчудження.

Юрій Кострицький 2 марта 2020, 16:34
В 2005 році брав Мікрокредит, в заставу була надана нерухомість кафе — бар Оазіс. У 2007 році відновлювалась кредитна лінія по цьому ж мікрокредиту. 23 серпня 2007 року замість того щоб зробити додаткову угоду, начальник відділення Приватбанку у м. Кодима Гоцул Н. І. відкриває нову кредитну лінію за номером 83967-SOGL, і знову ставлять в залог цю саму нерухомість (попередню заборону від 2005 року зняли 8 лютого 2020 року). Як можна було на одну заборону накласти ще одну? Кредит погашено давно, про що єдовідка з П24 та виписки по картці. Уже дві неділі в банку не можуть знайти дану кредитну угоду (копії угоди та іпотеки я їм надав). Кожен день відписки, які відкладають вирішення питання на слідуючий день. Попередню іпотеку знімали майже 2 місяці, тепер знову тянуть з вирішенням питання.
2 марта 2020, 18:18
Доброго вечора!

Юрій Кострицький
Юрій Кострицький
2 марта 2020, 16:44
Ще хочу сказати, по попередній заявці про зняття заборони: нотаріус приватбанку зняла заборону / лютого 2020 року, а повідомили 17 лютого. Хоча я кожен день писав,  і кожен день відповідь: ваша заявка ще в роботі. Ось і тепер те ж саме: Ваша заявка ще в роботі. Від імені банку приношу вибачення за те, що змушуємо Вас чекати. З упевненістю можу сказати, що колеги докладуть усіх зусиль для якнайшвидшого вирішення питання. Як тільки заявка буде опрацьована з Вами зв´яжуться по телефону і повідомлять результат. Підскажіть, будь ласка вихід. Звертатись до суду?