ПриватБанк, дайте спокій!

lytvyn2929 18 февраля 2020, 10:14
4 роки тому мала необережність відкрити у цьому дебільному банку рахунок! Вже років 2, як рахунок закрила, але постійно надходять дзвінки з різних номерів: пропонують картку «Голод», зверталася неодноразово з проханням відключити рекламу і не діставати- результату немає. Нещодавно зателефонували і повідомили, що я намагаюся зайти у «Приват24», якого у мене ніколи і не було. Коли зателефонувала на 3700, пояснили, що хтось помилково ввів мій номер телефону. Телефонують в будь-який день і в будь-який час. Втомилася блокувати їхні номери. Я вже не є клієнтом банку! Відчепіться! Ніяких карток від Вашого конченого банку мені не потрібно!
18 февраля 2020, 11:37
Вибачте, якщо ми Вам набридли. Ми запросили в особистому повідомленні Ваш номер телефону, щоб відключити всі непотрібні дзвінки і більше Вас не турбувати.

Sakura1985
Sakura1985
18 февраля 2020, 11:11
Хочу Вас розчарувати. Я не є клієнтом банка вже понад 8 років,  а дзвонять з цими картками досі. В мене таке відчуття, що після першого Вашого підпису будь-де в цьому банку Ви замість послуг отримуєте пожиттеве прокляття!
Jokets
Jokets
18 февраля 2020, 16:13
Ну насчёт рекламы действительно согласен с вами бесит, но Приват24 это уже они никак не уберут. Если кто-то пытается использовать номер они и информируют тут бесится нечего
krv77
krv77
18 февраля 2020, 17:18
Обычно обращение в техподдержку (вежливо только ругаться надо!) отключает рекламу на 2-3 месяца...
потом опять звонят....