Чиста правда про ПриватБанк

Я, клієнт ПриватБанк більше п'яти років.За всю співпрацю із банком були різні ситуації, і жодної ситуації не було, щоб ПриватБанк не був зацікавлений в вирішенні виникненої складності, жодної ситуації не було, щоб ПриватБанк не допоміг.Це завжди швидка відповідь з допомогою в онлайн-чаті в додатку Приват24, це швидке вирішення питання на лінії 3700 ,і дійсно 100 % допомога в відділеннях ПриватБанк. Якщо мати позитивний настрій вирішити проблему яка виникла і дотриматися вказівок Банку, а не звинувачувати персонал у вашій проблемі і Банк, якщо не противитися вказівкам ПриватБанк і довіряти ПриватБанк, будь яке питання буде вирішене якомога найшвидше… Часом клієнти не підчиняються вказівкам, і це гальмує процес вирішення вашого питання, а потім погане враження мають про ПриватБанк… Люди, якщо ви зробили перший крок в двері ПриватБанк, можливо у вас скрутне становище було в житті і Банк допоміг вам, чи то із бізнесом, чи то просто із кредитом, чи то просто із за того що ПриватБанк дійсно інноваційний Банк в Країні, навчіться довіряти, а не думати що вас Банк хоче забрати кошти із рахунків, і у вас складнощів не виникне із ПриватБанк :)Я задоволена співпрацею ПриватБанк, бажаю кожному мати такий Банк із іновацінними технологіями, швидким вирішенням питання та високим рівнем професійного персоналу :)
PrivatBankQM 11 февраля 2020, 11:24
Дякуємо, що залиши відгук про наш сервіс. Ваш коментар — це найкраща оцінка нашої работи. Зробимо все, щоб і надалі Ви залишалися задоволені нашою роботою.
З повагою, ПриватБанк.

11 февраля 2020, 11:05
Автору. У вас икона с правлением Привата в комнате не висит?  Нет я понимаю хвалить. Сам не спорю, что приват до недавнего времени был лучшим в стране. Пока его не оккупировали откровенные мошенники. Но одно дело похвалить что то хорошее а другое нести чушь как у них все гениально. Это по меньшей мере глупо.
kingcity
kingcity
11 февраля 2020, 11:43
Залишилось ще додати «Аллилуйя Привату ! ». Свічку за них не забудьте поставити.
Jokets
Jokets
11 февраля 2020, 16:59
Люди больше верят в негативные отзывы, нежели в что-то хорошее)
11 февраля 2020, 18:11
Идеальные всегда только господь Бог, покойники и так называемые народные депутаты.
 Но если посмотреть каким первый создал мир и какая от вторых и третьих исходит вонь так поневоле поймешь, что идеального в мире не существует ничего.