Афери Приватбанку

VVVM 10 февраля 2020, 14:31
Всім доброго дня! Хочу розповісти історію афер Приватбанку. По-перше, це жахливий банк і всім раджу перевестись на обслуговування іншого банку.
В суботу після обіду до мене телефонує співробітник банку і повідомляє, що у мене кредит і я заборгувала більше, ніж 2 роки, коли я віддам.
Крім того, що я не користуюся кредиткою (у мене її навіть нема), всі борги, які у мене були давним давно закриті, приват 24 — чистий, але за одну ніч магічним чином у мене з'являється кредит близько 30 тисяч гривень, який я маю сплатити.
На численні дзвінки у Приват мені підтверджують мою ж інформацію і повідомляють, що це технічний збій і мені перетелефонують з технічного відділу.
Чекаю або йду в поліцію…
10 февраля 2020, 15:14

volfr
volfr
10 февраля 2020, 14:57
Обязательно контролируйте данный инцидент. Приват - мошенники. Если взялись за какую то аферу и увидят что человек ею не интересуется - будут ее дальше продвигать. Суд, который проведут без вашего ведома, исполнительный лист черного нотариуса, который не имеет уже права выписывать исполнительные листы по банковским кредитам, черные исполнители.... их надо в зародыше душить, иначе обойдется в круглую сумму судебная тяжба.
VVVM
VVVM
10 февраля 2020, 15:01
Я їм щогодини телефоную, запитую, коли буде вирішена проблема, а вони чекайте дзвінка з технічного відділу. Ще в п'ятниця все було добре, а за одну ніч я нібито стала їхнім боржником, яка вже більше двох років не платить за міфічний кредит
Toxa David
Toxa David
10 февраля 2020, 15:24
Попробуйте в приват24 создать выписку по счету скопировать и сохранить ее у себя на компе. Так на всякий случай, лучше бы не пригодилась.