Постійні технічні проблемы

Iamma4o 7 февраля 2020, 16:39
Не можливо змінити ліміт оплати в інтернеті, через постійні технічні проблемы, то не працюють термінали, то банкомати і т.д. Кожен кліент повинен мати доступ до власних коштів 24/7 і митьево!!! Це основна задача обслуговування будь-якого банку. Але нажаль, це не про сьогоднішній Приват, який постійно програє конкуренцію з кожним днем і кліентом.
7 февраля 2020, 17:51
Доброго вечора!
Нам дуже шкода, що Ви стикнулись з такою ситуацією.
Ми перевірили інформацію, труднощів технічного плану не зафіксовано.
Також, нами буде проведено роботу зі співробітником за Вашим зверненням, щоб надалі подібна ситуація не виникала.
Як ми бачимо, то зараз питання вже не актуальне.
Дозвольте нагадати, що банком надається декілька можливостей зміни ліміту, в тому числі й чат-боти, що можуть допомогти Вам у вирішенні питання в 2 кліки. Для цього достатньо звернутись в чат та обрати меню «Збільшити ліміт для оплати в Інтернеті», або ж в пошуку написати «Інтернет ліміт».
В разі, якщо ми можемо ще чимось Вам допомогти, то будемо раді підказати інформацію в приватних повідомленнях.

DevilLilit
DevilLilit
7 февраля 2020, 22:06
Будучи клиентом 5-ти банков, я вам, возможно, открою тайну: у каждого без исключения банка были, есть и будут технические поломки. поэтому сядьте, и немного подождите, пока проблему решают. от того что вы на каждом углу будете кричать что что-то не работает, или на линию наяривать, проблема быстрее не решится