Покращити роботу консьєрж сервісу юридичних осіб.

LopatkinSS1949 6 февраля 2020, 0:41
Цим зверненням хочу відзначити професійно-якісну роботу і відповідальне відношення до прийнятих на себе зобов’язань співробітника ПриватБанка пані Маргарити Багно. Пані Маргарита своїм підходом до вирішення моїх проблем повернула мені довіру до сервісної служби ПриватБанку, яку, я, втратив спілкуючись на протязі доби з працівниками консьєрж сервісу юридичних осіб, які крім тактовних слів і «залізної» нервової системи, на зразок робота, не могли мені зарадити в вирішенні моєї проблеми і довели мене до «фази кипіння». Прошу керівництво ПриватБанку відзначити, бажано матеріально, пані Маргариту і винести догану, або позбавити премії, працівникам консьєрж сервісу юридичних осіб. Запис спілкування з працівниками консьєрж сервісу юридичних осіб можу надати при необхідності, якщо він відсутній і спілкування не контролюється керівництвом консьєрж сервісу. ПриватБанк найкращий банк в Україні. ФОП Лопаткін С.С. 2020.02.05
6 февраля 2020, 11:18
Нам дуже шкода, що Ви отримали такий досвід спілкування з нашими операторами.
Раді, що Ви оцінили роботу Маргарити настільки високо. Описана Вами ситуація не залишиться поза увагою наших фахівців.
Обов'язково перевіримо консультації операторів, і проведемо серйозну роботу, щоб в подальшому наші клієнти не стикалися з подібними ситуаціями. За результатом перевірки додатково Вас повідомимо.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Покращити роботу консьєрж сервісу юридичних осіб.