Полная блокировка Клиента

KatyaPletyanaya 5 февраля 2020, 17:20
Добрый день! Вчера пользовалась картой физ.лица, все было хорошо. Потом вечером хотела сделать оплату за товар на карту ФОП, и все транзакция не прошла. Ну я попробовала несколько раз и больше не стала. И сегодня я опять хотела сделать оплату на другую карту, и все нес могла. Позвонила в приват 3700 они спросили или прошла я индификацию. Хотя я клиент около 6 лет, и потом выяснилось что меня заблокировали и разорвали со мной договор. Как с физ и с юр лицом! Без объяснений! Скажите пожалуйста это вообще нормально?
5 февраля 2020, 18:02
Добрий вечір!
Нам шкода, що Ви зіткнулися з незручностями. Банк завжди готовий до співпраці на основі взаємних дій відповідно до законодавства України.
Відповідно до частини сьомої статті 9 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення „Банк має право вимагати, а клієнт (представник клієнта) зобов'язаний надати інформацію (офіційні документи), необхідну (необхідні) для ідентифікації, верифікації, вивчення клієнта, уточнення інформації про клієнта, а також для виконання Банком інших вимог законодавства України. У випадку ненадання документів або відомостей необхідних для актуалізації даних щодо ідентифікації та вивчення клієнта, Банк змушений відмовитися від подальшого здійснення фінансових операцій на заснований ії статті 10 зазначеного Закону і статті 64 Закону України “Про банки і банківську діяльність».
З повагою, ПриватБанк.