Банк заблокував кошти!!!

YuliyaVolokh 5 февраля 2020, 11:01
Доброго дня! 16 січня 2020 року від контрагента мені було відправлено платіж на суму 14000,00 грн. Ці кошти помилково сідають не на поточний рахунок, а на рахунок «Комісія РКО» 3570, а потім зовсім зникають з Приват24 для бізнеса!!! Виявляється, що дана сума не може знаходитись на рахунку «Комісія РКО» 3570, тому банк автоматично переводе кошти на інший рахунок 3600!!! Дзвоню до банку. Там відповідають, що потрібно написати заяву у будь-якому відділенні банку на повернення даних коштів на поточний рахунок. 17 січня 2020 р. я написала таку заяву, де пояснила всі деталі даної справи, вказала номер свого поточного рахунка.
КОШТИ НЕ ПОВЕРНУЛИ… ПЛАТИ ПОДАТКИ ЧИМ ХОЧЕШ!!!
Аж тут, відповідь банку зовсім «незабарилась»… 28 січня 2020 р. мною було отримано листа, м'яко кажуть, просто з відпискою. Треба «уточнити реквізити для повернення коштів». Які ще Вам потрібні реквізити? Адже Ви мій банк і всі мої реквізити у Вас в наявності.
30 січня 2020 р. я знов їду до банку, знову пишу заяву, вказую номери всіх рахунків, до заяви додаю платіжне доручення на отримання коштів, меморіальний ордер на списання цієї суми з 3570 на 3600, свої реквізити з Приват24 для бізнесу.
Тепер мені знову відповідають у банку, що треба ЗНОВУ ОЧІКУВАТИ 30 ДНІВ!!! від дати нової заяви!!!
ЗНОВУ КОШТІВ НЕ МАЄ!
ЯК ПЛАТИТИ ПОДАТКИ? Чи може Приватбанк їх сплатить за свій рахунок?
Звісно добре для банку користуватися чужими грошима, заради своєї вигоди! Це просто неподобство!
Станом на 05.02.2020 кошти так і не повернули!
Раніше таких проблем з Приватбанком не було…
5 февраля 2020, 14:55
Ми шкодуємо, що Ви зіткнулися з незручностями та разом з тим не бажаємо, щоб між Вами та банком були непорозуміння. Дозвольте пояснити, що в даній ситуації відправник вказав рахунок РКО, на який ми і зарахували кошти. Так як даний рахунок по заборгованості — на ньому не може бути суми більшої, ніж 0 гривень. Тому кошти були автоматично переведені на інший рахунок. Дана інформація відображається у Вас у виписці.
На жаль, при заповненні заяви Ви вказали саме рахунок РКО, але сума вже знаходилася на іншому рахунку.
Наразі, Ваша нова заява знаходиться на розгляді. Ми зробимо все можливе, щоб вирішити Ваше питання якомога скоріше.
З повагою, ПриватБанк.

Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
5 февраля 2020, 13:30
Вы не очень коорректно поступаете с деньгами.
Пополняя счет для бизнеса для дальнейшей оплаты налогов — налоговой еще будете доказывать, что деньги поступившие на бизнесс счет — это не доход и с них не надо платить подоходный налог.

Я лично для оплаты налогов использую карту монобанка — где оплата налогов проводится без проблем, в том числе и за кредитные средства.

П.с. для оплаты налогов, я пользуюсь деньгами банка в льготном периоде, а не банк где-то зажимает мои деньги на непонятных счетах.