кошмарное обслуживание

Переоформили карту спустя долгого ожидания в очереди, ну это ладно, сотрудник грубоват как по мне когда задавала вопросы недовольно перебивала и говорила что все после оформления. Далее пополнила на немаленькую сумму деньги и как было сказано идите и пользуйтесь картой. И тут то все началось. Невозможно пользоваться своими только что положенными так как оказалось карта заблокирована.Ладно. Обратилась в банк сказали данные они внесли в течении 24 часов все нормально будет придет мс. И что? сама позвонила по истечению этого времени говорят обратитесь в банк. Ну вы серьезно? опять очередь и скажут ожидайте. Перезвонила еще раз другой оператор сказал что через приват 24 решите проблему но ждать еще 24 часа. И тут уже нервы на взводе сумма не маленькая и нужна была именно в тот день для этого и оформлялась карта. В общем испорчены нервы, настроение, деньги.
28 января 2020, 16:34
Ми дуже засмучені тим, що виникла така ситуація. Дозвольте пояснити, що у своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Звертаємо Вашу увагу на те, що банк самостійно ініціює збір документів віддалено в web Приват24, без відвідування відділення. У разі, якщо після входу в акаунт у Вас з'являється сповіщення і посилання — Ви можете надати документи перейшовши за посиланням. В іншому випадку, Ви можете звернутися з документами в будь-яке відділення ПриватБанку.
Ваше питання було детально проаналізовано та вирішене нашими спеціалістами. Наразі Ви можете користуватися Вашою карткою. Сподіваємось, той факт, що дотримуючись законодавства ми не змогли задовольнити Ваші вимоги, не вплине на наші подальші стосунки. Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України. Якщо у Вас залишилися додаткові запитання — зверніться, будь ласка, до нас в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти.
З повагою, ПриватБанк.