Немаєш картки можеш не заходити в відділення ти не клієнт!

Fuzbol 27 января 2020, 17:00
Дурдом, я не можу отримати копію квитанції про сплату адмінштрафу бо я, як сказали в відділенні не був на той час власником карти банку. Проводив оплату через касу відділення, онлайн консультант на мої питання надає відповіді типу — Якщо Ви проводили через Приват24, якщо ви авторизувалися як клієнт то ....і т.д… Коли я вже в повишеному так би мовити тоні написав — Ви що сліпі яку ситуацію я Вам описую, при чому тут якби да каби??? — відповіді від консультанта перестали надходити взвгвлі. Короче відповіді надають аби відчепився. В іншх банках таких проблем чомусь немає. І що в результаті цього приходиться сплатити вже оплачений штраф ще в 3-х кратному розмірі їм побарабану. Щей наша доблесна реформована та ближча до народу (точніше до його кармана) поліція направляє листи в виконавчу через півроку не перевіривши оплату, яка зроблена мною відповідно до законодавства — в 10-дений термін від видачі постанови. Через що я і не беріг оригінал квитанції як зіницю ока. Задовбало вже!!!
PrivatBankQM 27 января 2020, 17:28
Питання передано в роботу профільним фахівцям. За результатом його розгляду з Вами зв'яжеться співробітник банку.
З повагою, ПриватБанк.

27 января 2020, 17:17
Документ про оплату необходимо хранить 3 года. Нет квитанции-нет оплаты. Кто вам виноват? Может банк и мог бы как то помочь конечно я не силен в том как они хранят данные. Но судя по вашему тону вы пришли к ним возмущаться а не просить.
27 января 2020, 18:15
Corsww, вже просто немає терпіння з ними спілкуватися спокійно, коли: 1. У відділенні сказали - ну зараз ми зачинемо відділення на цілий день і будемо вам шукати 2. На гарячій ліній 3400 сказали майже теж саме 3. Он-лайн консультант дає відповіді если бы да кабы. Це вже крайній варіант. І ще а чому ви так настроєні проти простих людей, чи ви рахуєте це нормальним, як поведінка банку так і поліції в моєму випадку. Ми їм податками платимо зарплату а більшість з них дивиться як тобі ще глибше залізти в карман.
Jokets
Jokets
28 января 2020, 0:35
А причем вообще работа полиции к работе банка, не нравится их работа пишите на необходимых ресурсах. Сами себе создаёте проблемы но виноват кто угодно, но не вы) логика хорошая, без обид
27 января 2020, 18:18
Чому до прикладу в ощаді немає проблем отримати ту довбану бамажку не маючи при цього цілої торби їхніх кредиток!!!???
27 января 2020, 18:36
Ну и платили бы свои админштрафы через Ощадбанк.
Зачем вы все претесь в отделения Приватбанка и создаёте там огромные очереди ко всему — в кассу, к банкоматами, к терминалами пополнения.

Ведь сами пишете, что Ощад для вас лучше — ну так и пользуйтесь Ощадом…
MykolaA
MykolaA
28 января 2020, 9:15
«Зачем вы все претесь в отделения Приватбанка» - или сюда на страничку банка. Зачем ежедневно на протяжении нескольких месяцев и даже лет, рассказывать как было ужасно плохо в приватбанке. Логичнее было бы поведать о нынешних прелестях в новом банке на его страничке. Напоминает собрание анонимных алкоголиков - я уже год, а я уже 2 месяца как ушел из приватбанка. Держусь из последних сил.
28 января 2020, 9:45
Специально для вас конкуренты Привата создали Тодобанк, Спортбанк и даже О.банк — так что держитесь…

И не создавайте очереди в отделениях Привата — там и так дышать нечем
даже сотрудникам, а не то что клиентам…
27 января 2020, 18:22
Я не понимаю тоже. Вы спросили почему я настроен против простых людей? А я кто по вашему? Вор олигарх? Или чинуша взяточник? Я такой же простой человек как и вы а может даже еще проще. Так почему вы так настроены против меня? Я всего лишь сказал, что вы сами виноваты в сложившейся ситуации потому что не сохранили документ и все. Просто сказал свое мнение. А кто там кому что должен или может зависит по моему от того, как человек просит ему помочь или требует. И все. Удачи.
GorSvet
GorSvet
28 января 2020, 21:13
Всегда на кассе девушка говорит о карте, т.к потом чек в архиве можно востановить. По крайней мере в моём отделении.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Немаєш картки можеш не заходити в відділення ти не клієнт!