Халатність співробітників банку

denIvas 27 января 2020, 14:37
Банк при накладенні арешту на мій рахунок не звірив достовірність данних, які надала виконавча служба, згідно закого банк не може накласти арешт на рахунок, якщо дані надані виконавчим листом відрізняються від данних клієнта (номер та серія паспорту, а також приписка). Банк повинен був відхилити запит, вказавши причину, що дані надані виконавчим листом не збігаються з данними клієнта. А не писати мені, що я повинен піти і відкоригувати дані. Як можна відкоригувати дані коли рішення суду по іншим данними вже було винесено? Кого цікавить більш детально можу надати скріншоти спілкування з операторами. І саме цікаве, що коли я зсилаюсь на це, що дані не збігають і якщо дані не збігаються банк не мав права накладати арешт на рахунок і внаслідок чого я вимагаю зняття арешту, мені пишуть то йдіть дані відкоригуйте. А коли я попросив пред'явити мені у відділенні лист, для ознайомлення то взагалі не відповідають!
PrivatBankQM 27 января 2020, 17:39
Нам би не хотілося, щоб у Вас склалося негативне враження про банк.
В своїй діяльності банк керується виключно діючим законодавством та вимогами НБУ. Ми розуміємо Вашу незадоволеність ситуацією та хочемо зазначити, що банк не має на меті створювати незручності але при цьому не може ігнорувати запит від виконавчої служби. Банк може зняти обмеження при надходженні відповідного листа від виконавчої служби про зняття арешту. Щодо надання копії листа, то хочемо зазначити, що виконавча служба зазвичай направляє копію листа клієнту для ознайомлення.
З повагою, ПриватБанк.

Jokets
Jokets
28 января 2020, 0:28
Ну так если у вас изменились данные в банке вы их сами должны были изменить визитом в банк, а по поводу ареста никто его не снимет пока ИС не даст запрос. Чем сидеть на жопе и что-то требовать лучше пойти и решить вопрос.