реквизиты для пополнения юр.лиц на карты физ.лиц

Елена Елена 23 января 2020, 10:30
С начала 2020 г я нигде не могу найти реквизиты для того что бы перечислить по ЦПХ людям деньги. В 2019 г были единые реквизиты для зачисления на карты.Платежки отличались только назначением платежа.
А так все реквизиты были одинаковые.Дайте пожалуйста реквизиты на этот год для таких выплат.Мы юр.лицо
PrivatBankQM 23 января 2020, 11:42
Для отримання коштів достатньо вірно вказати IBAN-код. Реквізити можна переглянути в своєму Приват24 меню «Всі послуги» — «Інфо» — «Мої реквізити». Таким чином, реквізити може отримати та надати Вам сам власник картки.
З повагою, ПриватБанк.

23 января 2020, 11:52
UA323052990000029244825509100 мой банк партнер по юр.лицу дал этот счет для отправлений на карточки людям.Это правильный? Я выступаю от именни юр.лица в Привате счет у нас не открыт. Прошу уточнить а не писать куда мне зайти .Личного кабинета в Привате у меня нет.Да он мне и ненадо. Я ЮРЛИЦО КОМПАНИЯ.
23 января 2020, 12:19
В даному випадку Вам необхідно уточнити реквізити (IBAN) у власника картки, на яку збираєтесь перераховувати кошти.
23 января 2020, 14:40
То есть  сейчас перечисляется только на персональный IBan?
23 января 2020, 14:59
Так, для перерахування коштів Вам необхідно вказати персоналізований IBAN-код власника картки, на яку відправляються кошти.
23 января 2020, 15:02
Тогда в таком случае кто получатель? Раньше это был банк и были всегда одни реквизиты. И счет был 2604 .Получается что сейчас все поменялось.Это точно?

23 января 2020, 15:22
Гроші перераховують на транзитний рахунок банку, у платіжному дорученні вказується назва та ЄДРПОУ банку як одержувача. А в призначенні платежу вказують ПІБ, податковий номер і номер картки одержувача, за такою логікою працює, наприклад, ПриватБанк.
23 января 2020, 15:23
Але це було в 2019р як в цьому році?
23 января 2020, 15:59
Більше відповідей я не отримую?
24 января 2020, 11:28
Дозвольте зауважити, що з 13 січня 2020 року відповідно до Національного стандарту України «Фінансові операції» та Постанови НБУ № 118 від 26.09.2019 використання рахунків у форматі IBAN є обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення переказів у національній та іноземних валютах, зокрема й транскордонних переказів. Зміна номера рахунку за стандартом IBAN не призводить до зміни положень договору банківського рахунку/розрахунково-касового обслуговування/банківського вкладу тощо. Стосовно заповнення реквізитів хочемо пояснити, що з 11 січня 2020 року після 18:50 в реквізиті розрахункового документа «Рахунок» необхідно зазначати номер рахунку платника/одержувача тільки за стандартом IBAN. Як ми вже зазначали, реквізити можна переглянути в своєму Приват24 меню «Всі послуги» — «Інфо» — «Мої реквізити». Тобто, реквізити може отримати та надати Вам сам власник картки.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / реквизиты для пополнения юр.лиц на карты физ.лиц