Приватбанк не проводить платежі нашим контрагентам

Globalmet 15 января 2020, 11:27
Розірвали співпрацю з Приватбанком, по причині постійних незрозумілих затримок наших коштів банком, перейшли в інший банк, тепер не можемо проплатить кошти нашим контрагентам рахунки яких, знаходяться в Приватбанку, телефонуємо в Приватбанк, менеджери говорять що так і буде надалі, на яких підставах — пояснити не можуть, хоча сами підтверджують що це протизаконно, тим самим порушуючи закон, зокрема ст. 206 Закону України про перешкоджання господарській діяльності, готуємо документи в суд
PrivatBankQM 15 января 2020, 11:51
Дозвольте відмітити, що у своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення'
Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.

15 января 2020, 12:04
Вони просто образились)
15 января 2020, 12:05
Шановний Приватбанк, вы ні одного разу не прохали надати Вам підтверджуючі документи. Це по перше, а по друге ми проплачуємо по безготівковому розрахунку, де вказано в призначенні платежу на підставі яких документів ми проплачуємо нашим контрагентам, і за що оплачуємо. Попрохайте хоч одного з них надати документи банку, і вони Вам їх нададудь, це їхні кошти, і ми зобов'язані оплатити за товари, чи послуги. А ви нічого не вимагаючи перешкоджаєте господарській діяльності юрособи, просто так придумавши відмовку щоб прикрити дії своїх співробітників
15 января 2020, 12:15
Відмивання яких доходів по безготівковому розрахунку?! Ви блокуєте безготівкові розрахунки, не готівку! А коли телефонують наші контрагенти, запитати причину блокування, ваші консультанти говорять що ми аферисти, є диктофонні записи, і не один. Підкажіть будь ласка був суд, де визнали нас аферистами? Чи це просто було замовлення вашому працівнику служби безпеки, який особисто мені телефонував і говорив щоб їхали перед ним вибачатись в м. Харків? Диктофонний запис цієї розмови також є
corsww
corsww
15 января 2020, 12:24
Да подавайте в суд. Раз какой то человек без мозга , а в их так называемой службе безопасности других не берут, на вас обиделОсь? То уговоры бесполезны. НЕ сомневайтесь.
15 января 2020, 15:45
Вони звикли по безналу. Думають що всі так можуть)
15 января 2020, 12:27
Чекаємо офіційної відповіді з банку, на наш офіційний запит,про причини блокування платежів. Без неї ніяк. І зразу ж в суд. Документи вже готові.
15 января 2020, 12:52
«Чекаємо офіційної відповіді з банку, на наш офіційний запит» - а тут з якою метою?
15 января 2020, 14:54
Миколо, ви один з співробітників Приватбанку, і пишете свої хейтерські коментарі виключно, коли пишуть негативні відгуки на Приватбанк.
15 января 2020, 17:56
Приватбанк не проводить платежі нашим контрагентам
Не засчитана Globalmet15 января 2020, 11:27 = брехня.
15 января 2020, 15:02
Вам, як і більшості працівників примату, не зрозуміти)
15 января 2020, 17:49
Для тих хто вміє читати та розуміє написане:
«Чекаємо офіційної відповіді з банку, на наш офіційний запит» — в тексті автор не надав ніякої конкретики. Можливо вона існує в офіційному запиті, який тут не наведено.
Буде відповідь, буде текст запиту — кожен зможе скласти власну думку про цей випадок.
Без фактів — як завжди. — банк злодій — не згоден = працівник банку.
16 января 2020, 15:44
Я і не повинна Вам нічого доказувать, ви просто один з проплачених Приватом копірайтерів. На відгуки про цих аферистів краще гляньте. Їх пишу не одна я
15 января 2020, 18:32
Вот начало истолрии:
21 декабря 2019, 11:47# Приватбанк ворует деньги клиентов
Вже відкрили рахунок в іншому банку, але нашим клієнтам на початку нашої епопеї з Приватом повернули платежі з формулюванням, що ми аферисти в завуальованій під назвою законів та статей формі в платіжних дорученнях. Звісно почалися дзвінки, один з них розірвав з нами контракт. Мені просто цікаво, хто дав цьому банку право нас судити? Тепер точно тільки в суд!
Конец цитаты.
15 января 2020, 18:51
А вот еще:
Globalmet1 9 декабря 2019, 20:53
Сегодня Приватбанк ограничил доступ к счетам нашего юрлица и меня как физического лица, мотивируя это указом Президента Украины 133/2017 от 15.05.2017 г. Это санкционные списки, проверили ни меня, ни нашего юрлица, которое создано в 2019 году, там нет, я простой пенсионер,
А дедушка не так прост, как хочет казаться!
И в суд не слишком торопится.
15 января 2020, 19:07
15 января 2020, 12:15 #
«Відмивання яких доходів по безготівковому розрахунку?! Ви блокуєте безготівкові розрахунки, не готівку!» — конец цитаты.
Видать дедушку использовали в многоходовке, в конце цепочки.
Ну пойдет паравозиком по криминальной статье, ой что-то мне подсказывает.
16 января 2020, 15:37
Миколо я писала і писатиму, Приватбанк крадії і шахраї, і я не здивуюся якщо ви є тим самим сбшником Приватбанку, який мені погрожував. А в суд вже подано до вашого відома. Так і не отримали відповіді на протязі 30 днів від приватну. Напевно не мають чого сказати.
17 января 2020, 20:41
«Миколо я писала і писатиму,» — маэте незаперечне право.
16 января 2020, 15:40
Я не піду по криміналу, бо нічого такого не зробила і не порушила. А Вам Дякую, що поновили мої пости про Приват, як крадуться гроші клієнтів, і не повертаються, мотивуючи тим що клієнт ніби шахрай
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
15 января 2020, 19:09
А дедушка не так прост, как хочет казаться!
=============

Очередное разоблачение от комиссара минфина… как известно, простота хуже воровства…
16 января 2020, 16:32
Вибачаюсь !
Globalmet 19 декабря 2019, 20:53  , цитата;  «я простой пенсионер,»
Виходячи з тексту, вважав що автор чоловічої статі.
Тепер з"ясувалося, що жіночої  (не зробила і не порушила.)
16 января 2020, 19:01
За новими обставинами з"ясувалося, що я помилявся що-до статі автора.
Визнаю, вибачаюся.
Скасовую всі свої вислови, визнаю та приймаю всі слова на свою адресу.
Був неправий.
Сподіваюся, що авторка не є ні директором ні бухгалтером зазначеної юридичної особи.
Бажаю успіхів.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приватбанк не проводить платежі нашим контрагентам