Немає безпеки для клієнтів

Olianskiy 5 января 2020, 20:21
Я вже втомився спілкуватися з операторами приватбанку.
Просто я розумію, що вони прості працівники і з них спитати немає за що.
Але я вже більш ніж впевнений, що приватбанк просто-напросто співпрацює із шахрайськими сайтами в інтернеті.
Просто я не можу зрозуміти, чому я для того щоб поповнити мобільний телефон, мушу підтвердити кожний платіж, в той час коли якісь невідомі мені сайти безперешкодно і без мого підтвердження чи згоди знімають кошти з моєї картки приватбанку. І саме цікаве те, що навідь спитати потім немає з кого.
ВИСНОВОК: банк-шахрай. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
6 января 2020, 11:50
Нам би не хотілось, щоб у Вас склалась негативна думка про банк.
Хочемо звернути Вашу увагу, що дана оплата могла пройти тільки при володінні інформацією про номер карти, СVV коді і терміні дії.
Рекомендуємо перевірити інформацію щодо додавання картки до сторонніх сервісів. Спеціально для Вас ми підготували інструкції з відключення регулярних платежів на найпопулярніших інтернет-ресурсах, а саме: PayPal, Google, iTunes, Amazon, Facebook http://bit.ly/2vGE8jo
Також, ми турбуємось щодо безпеки коштів наших клієнтів і підготували декілька правил, що допоможуть Вам не стати жертвами шахраїв: https://privatbank.ua/udobno-bezopasno-pokupki-internet
У разі, якщо у Вас залишились додаткові питання, будемо раді відповісти на них у приватних повідомленнях.

Swinko
Swinko
5 января 2020, 21:08
На 100% згідна з вами. Я опинилася в такій же ситуації і при чому не одноразово.
Jokets
Jokets
5 января 2020, 22:39
Вывод карта зарегистрирована где-то
DevilLilit
DevilLilit
9 января 2020, 19:40
Устал он бедненький с операторами общаться..а  может устали слышать не то, что хотите услышать?) или вы запрограмировали себе ответ от оператора, а тут бац - а вам совсем другое говорят) какая жалость...