Приватбанк аферисти

Vovaccc 4 января 2020, 19:36
Склалась така ситуація. Одного разу я вирішив перевірити рахунок на карті приват, якою вже десь два роки не користувався.
І тут чудо. КРЕДИТ — 14 000грн
Звідки? Хто його взяв?
Дзвоню в банк, мені кажуть що хтось зайшов у приват 24 і оформив на вас кредит.
Поіхав в банк. Там сказали що все добре і ми розберемося.
Пройшло кілька днів і почалися дзвінки З ПРЯМИМИ ПОГРОЗАМИ МЕНІ І МОІМ РОДИЧАМ.
Сказали що ти брав кредит ти і віддавай. Хоть я не брав ніякого кредиту, що за розвод і чому на це немає ніякоі управи? Куди дивиться МФУ чи НБУ?

В кого теж така ситуація склалась, або хто може допомогти пишіть мені на vovaccc5555@gmail.com
4 января 2020, 20:06
Добрий вечір!
Ваше питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. Про рішення Вам повідомлять відразу, як тільки будуть результати.
З повагою, ПриватБанк.

4 января 2020, 19:58
Автору. Вас можно упрекнуть в том , что вы скорее всего безалаберно относитесь к своим деньгам.  Не проверять карту два года? Поражаюсь просто вашей легкомысленности.
Dаrk Lite
Dаrk Lite
4 января 2020, 20:19
В прив24 зайти легко владелец даже знать не будет… просто в браузере включите webrtc дальше немножко знаний… обращался в приват-там полный игнор
4 января 2020, 21:18
Я не о привате 24. Там понятно что дыр полно а всякая чушь что мелет банк о каких то защите и безопасности приват 24 это просто наглая ложь.На самом деле это самый дырявый банк в плане взломать аккаунт и украсть деньги.
Я о том, что автор 2 года карту даже не проверял  Это безответственно.
Andrey M
Andrey M
8 января 2020, 10:26
Я взяв собі за принцип: як тільки мені не потрібні послуги банка - я закриваю у ньому всі рахукни та картки, через місяць перевіряю чи не вилізли ніякі заборгованості «за обслуговування» і на цьому призупиняю відносини з банком.
Зазвичай одночасно користуюсь послугами не більше 2-3 банків, і моніторити стан рахунків тоді не є проблемою.

Не розумію людей, які одночасно мають відкриті рахунки в десятках банків, бо раніше отримували переказ, розміщували акційний депозит. Під ци послуги відкривали дебетні картки чи ще якісь продукти, а потім через рік-два отримують борги за обслуговування цих не потрібних їм послуг чи карток.
DevilLilit
DevilLilit
9 января 2020, 19:54
От выводят из себя такие сказки, мол «ничего с картой не делал, а тут откуда не возьмись - долг 14К»..
ёлки-палки, автор, вы серьёзно?) для чего тогда в конце-концов для таких как вы создали приват24, выписку по карте и тд? можно заказать справку о всех расходах за каждый день за эти 2 года, с момента последней операции.
«не открывал карту 2 года..» эта фраза сказала всё сама за себя, что вам наплевать на свои же счета, на свои же деньги..
подобные отзывы без каких либо-доказательств - сплощь ветер и пустословие.