Найгірший банк України

Olianskiy 3 января 2020, 19:30
Служба безпеки, взагалі не зрозуміло за що отримує зар.платню. Комісії, банк бере мало не за те, що ти туди зайшов, а безпеки коштів… НІЯКОЇ!!!
Шахраї, знімають кошти з карт клієнтів приватбанку БЕЗ ПРОБЛЕМ!!! В той час коли сам власник карти, мусить підтвердити КОЖНИЙ свій платіж.
Можу сказати лиш одне, я знаю два НАЙГІРШИХ банка України, це ПРИВАТБАНК і А-БАНК.
І я чомусь не здивований що вони партнери…
PrivatBankQM 3 января 2020, 20:12
Добрий вечір!
Нам шкода, якщо наше піклування про безпеку Ваших коштів завдало незручності. Сподіваємося на Ваше розуміння в необхідності забезпечення зберження коштів наших клієнтів та проведення ряду операцій, що допомогають це зробити.
Ми постійно працюємо над вдосконаленням системи безпеки, що дозволяє нам говорити про високий рівень захищеності персональних даних та коштів наших клієнтів. ПриватБанк завжди гарантує збереження ваших персональних даних, однак ви також повинні дбати про їхню безпеку. Ми склали декілька простих правил, дотримуючись яких, ви не станете жертвою шахраїв — https://privatbank.ua/informational-security
Якщо у Вас є невирішені питання, будемо раді відповісти на них в особистому повідомленні.
З повагою, ПриватБанк.

Jokets
Jokets
4 января 2020, 8:36
Что там списание гугл?или монейвео? Нех где попало карту в интернете регистрировать