СКАРГА

slanam 3 января 2020, 16:28
Не надійний банк. Шахраї Легко зламують приват 24 і роблять що хотять. Знімають з ваших карток всі кошти, підвищують кредитний ліміт, знімають всі кредитні гроші що у вас є, також набирають миттєвих рострочок, про які ти сам навіть не знаєш, взнаєш тоді коли потрібно вже платити і починають Капати вітсотки. А картки ваші блокубть вже після того як вас загнали в сумашедші долги. Думала що серйозний банк, але помилялася.
PrivatBankQM 3 января 2020, 17:51
Безпека коштів та персональних даних клієнтів є одним із наших приорітетів. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист Ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності. ПриватБанк завжди гарантує збереження ваших персональних даних, однак ви також повинні дбати про їхню безпеку. Ми склали декілька простих правил, дотримуючись яких, ви не станете жертвою шахраїв — https://privatbank.ua/informational-security
Ми звернулись до Вас в особистому повідомленні, щоб перевірити інформацію та розібратись в питанні детальніше.
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
3 января 2020, 17:05
«Знімають з ваших карток всі кошти,» - до чого тут мої картки. Розкажіть про свої картки та свої особисті проблеми з банком. Це ж не твір на заадану тему.
3 января 2020, 17:37
У автора это как раз так и есть.
3 января 2020, 21:41
Причём, личных данных я никому не давала, ни паролей, ни номера карты ни код, три цыфры с обратной стороны, тоже никому не давала. Карты были при мне. А что ещё интересное, что на 3700 я не смогла дозвонится, робот всевремя говорил что вам перезвонят, но так никто и не перезвонил. Я очень злая и буду писать плохие отзывы до тех пор пока не решат мою проблему. Ужас. Полный беспридел.
4 января 2020, 8:37
Полиция только решает.
ida777
ida777
4 января 2020, 10:30
На самом деле такие проблемы будут продолжаться,пока логином будет финансовый номер.
4 января 2020, 12:44
И пока менеджеры в отделениях будут использовать личные gmail на рабочих айпадах
4 января 2020, 16:10
А как вы хотите иначе?)по сетчатке глаза:D?
4 января 2020, 16:17
Вы это серьёзно сейчас? Так, давайте П24 через фейсбучек и вконтактик авторизацию подождём, чтоб уж полностью всю ответственность за данные на кого то Приватик бедненький переложил и ныл потом тут — ми робимо все можливе для збереження Ваших данних, то не ми, то Ви самі передали третім сторонам Вашу інформацію. В нормальных банках своя корп почта, а юзание персональной gmail учетки на рабочей консоли это полное дно, и осталось пока аудиторы нормально***
GorSvet
GorSvet
4 января 2020, 20:43
Кто мешает фин. номер привязать у оператора к паспорту? Это поможет Вам сохранить номер и не дать его заблокировать, а потом перевыпустить и забрать у оператора.
6 января 2020, 9:48
Не надёжный банк. Да но никто не говорит что надо номер привязать к паспорту,нивсе это знают. Я вот не знала, что так можно обезопасить хоть немного. И что это говорит? Что в приват банке не полностью компетентные сотрудники или это все делается специально. Но я не уверена что привязка номера к паспорту полностью обезописит, просто больше действий придётся делать мошенникам. Если в критичны момент нельзя дозвонится на 3700. Не рекомендую пользоваться большими услугами приват банка. И не ставьте высокие кридитные лимиты, мошенники снимут и вы останетесь в долгах по самые уши.