Термінали для поповнення роблять механічні пошкодження, а платити нам(((

Іван Ленич 26 декабря 2019, 11:27
Третій раз від початку року міняю картку, і кожен раз за свій рахунок, пошкодження в одному і тому самому місці, звертався у приват банк і працівники кажуть, що викличуть майстра і він подивиться до них. А мені від цього яка користь??? Тепер кожен раз треба стояти кілометрову чергу, щоб в касі тобі поповнили рахунок, і замовити нову карту немає сенсу тому, що вистачить на 3-4 поповнення, а далі знову велика подряпина на магнітній лєнті в одному і тому ж місці. Тепер звертання до управляющих ПБ, коли ви перестанете на… бувати той народ??? Коли ви просто мовчки віддасте мені нову карту??? і визнаєте, що це не я її пошкодив 3 рази підряд, а ваші довбані апарати які роками не ремонтувались
PrivatBankQM 26 декабря 2019, 14:20
Ми постійно працюємо над підвищенням якості обслуговування. Проводимо модернізацію та технічне обслуговування обладнання, щоб клієнтам було зручно та приємно користуватись нашими послугами. Варто зазначити, що магнітна стрічка може бути пошкоджена різними способами. Звернувшись у відділення можна безкоштовно отримати нову картку миттєвого випуску, якщо є така необхідність.
З повагою, ПриватБанк.

Jokets
Jokets
26 декабря 2019, 20:38
У вас обычная карта? Без фото? То там же 6 перевыпусков у них есть бесплатных таких карт. Если карта изъята платная в терминале и банкомате то их за счёт банка делают, правда делают такие карты 14 рабочих дней и открытие такой карты изначально 100 грн если не голд

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Термінали для поповнення роблять механічні пошкодження, а платити нам(((