Крадіжка Коштів з карткового рахунку

romasha911 25 декабря 2019, 11:34
Впродовж 2018-2019 років мною отримувалась пенсія на картковий рахунок відкритий в АТ КБ «Приват Банк». Дана пенсія заощаджувалась мною для сімейних потреб на даному картковому рахунку. В грудні 2019 року, я вирішила зняти кошти, звернувшись в банкомат мені стало відомо. що коштів на рахунку не має. Звернувшись до відділення АТ КБ «Приват Банк», працівники повідомили мені, що гроші з рахунку знялися не відомим їм шляхом за допомогою інтернет на сумму близько 30000 грн.
25 декабря 2019, 16:10
Нам би не хотілось, щоб у Вас склалась негативна думка про банк.
Ознайомитись з випискою за карткою Ви завжди можете за допомогою Приват24, пройшовши до меню «Мої рахунки».
У разі виникнення додаткових питань за рахунком, Ви можете звернутися до підтримки банку за будь-яким доступним каналом, що вказано на сайті: https://privatbank.ua.

25 декабря 2019, 14:41
Заяву у поліцію, а також у банк на оспорення платежу (-ів). Карту перевипустити. Встановити ліміти на зняття готівки та розрахунки в інтернеті. Перевірте, чи часом родичі-діти-внуки картою не скористались (якусь гру в інтернеті купили, наприклад). А взагалі з приватівських карт регулярно в останній час кошти щезають.
MykolaA
MykolaA
25 декабря 2019, 15:12
«гроші з рахунку знялися» - часом, внучьок ніякими обновками не вихвалявся?
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
25 декабря 2019, 15:27
знялися не відомим їм шляхом
===========

Звучит интригующе.... внеземной разум?
Тогда да, форс-мажор...
romasha911
romasha911
26 декабря 2019, 11:58
Ні карткою ніхтот фізично не скористався. А виписку отриману з банку аналізуючи нічого зрозуміти не можна все на англійській мові видно що кошти регулярно змінаються на що не відомо. Якщо працівники банку не можуть пояснити то як я можу в цім розібратися. Заяву в кіберполіцію написали. Як оспорюється платіж? Як довести що мною він не робився? Я взагалі ніколи не реєструвалась в приват 24.
26 декабря 2019, 12:18
Візьміть у поліції витяг з ЄРДР. У банку напишіть заяву (можливо, що у них навіть спец.форма є для таких заяв), що дані транзакції Ви не здійснювали, карта була з Вами, стороннім особам її не передавали, заяву у правоохоронні органи написано.Прикладіть копію витягу з ЄРДР. Як довести, що платіж Ви не робили — важко сказати, це вже по ситуації… Взагалі, служба безпеки банку повинна б з Вами поспілкуватись, в ході розмови Ви повинні наполягати, що картою не користувались і нікому не передавали. Але переконайтесь, що десь без Вашого відома хтось з родичів на якийсь сервіс в інтернеті не підписався — гроші не могли самі по собі списуватись, однозначно є якась підписка.
«карткою ніхтот фізично не скористався» — та цього і не треба, достатньо її дані підгледіти.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Крадіжка Коштів з карткового рахунку