14 місяців з ПриватБанком

vananida 23 декабря 2019, 13:06
14 місяців з ПриватБанком

Вступ:
Майже 25 років підприємство обслуговувалось в УкрСоцБанку. Один позитив.
А те що було далі — навіть уявити не міг, що таке можливо. З'явився Альфа-Банк, доручення на виплату відпускних пропустили з сьомого разу, причина: «невірно вказане призначення платежу», я не знаю, що можна вказати в дорученні на виплату відпускних, відпускні вони і в Африці відпускні, хіба що слова місцями поміняти, 20 років було правильно — прийшов Альфа-Банк стало не правильно. Останні чотири рази призначення писав під диктування гарячої лінії, це було останньою каплею, щоб тікати з Альфа-Банку.

З вогню та в полумя:
1) У вересні 2018 року відкрив рахунок в ПриватБанку, видали модняву ключ-карту, питаю у відділенні, як нею користуватись?
… в приват24 для бізнесу, відкриваєте закладку «картки» … а там ця карта вже прив’язана до якогось СПД ПІБ … ой, це технічна помилка, я вам нову карту випущу …. з новою картою ситуація не змінилась … я напишу в відділ технічної підтримки. Неділі через три технічна підтримка, зателефонувала, з приємною новиною, що все виправлено та працює (я так розумію, вони нічого іншого не придумали, як перейменувати СПД ПІБ в назву компанії, геніальне рішення). Через місяць, закуповую матеріали, розраховуюсь карткою, ще через місяць – в приват24 зявляється невеличка заблокова сума, телефоную… що це? … розрахунки карткою, потім вони спишуться з розрахункового рахунку … добре! Минає місяць, дзвінок: … це приватбанк, ми заарештували ваш рахунок … якого біса? … зараз ми не можемо вам відповісти.
Ситуація банальна: цей самий СПД ПІБ звернувся в приват зі скаргою, що в нього з рахунка зникли гроші, здогаюдуюсь, що сума була саме та, на яку я закупив матеріалів :)
2.) Інколи в житті трапляються ситуації, що терміново потрібні гроші, більш ніж місячна заробітна платня. Згадав про приват, який спамить дзвінками, з пропозиціями кредитування, прийшов в Приват, відкрив карту з лімітом, а ліміт не дали! Отакої!
3) Відправити, отримати платіж – на це клепки в Привата вистачає, а ось щось більше, це вже складно. Пятниця, 9 ранку, прихожу у відділення, операціоністів для роботи з ЮрОсобами – не має. Прихожу в час дня, вже є начальник відділення, але кудись поспішає. Треба було зробити «виплату на карту» — проконсультувала, відправив платіж, надав потрібні документи, виплата пройшла. Понеділок, копіюю п’ятничний платіж, відправляю … забраковано. Телефоную на гарячу лінію:
— чому один і той же папірець в п’ятницю працює, а в понеділок– ні?
— Я не можу вам сказати, вкажіть джерело фінансування
— нерозподілений прибуток підприємства
— ні, ви вкажіть номер і дату вхідного платіжного доручення (надходження прибутку)
— ви можете мене з’єднати, з тим хто приймає такі рішення
— ні не можу,
далі іде довгий діалог, на всі мої питання дві відповіді: «в мене не має такой інформаціі» та «я не можу».

А в загалі — звичайний банк 
23 декабря 2019, 14:10
Доброго день!
Дозвольте нам розібратися в ситуації більш детально. Для цього ми запросили в особистому повідомленні Ваші контактні дані.