Класс отделения

Hrustik92 20 декабря 2019, 14:14
Отделение по адресу: Одесса, ул. Торговая, 26
В каждом отделение постоянно очереди, из за того что люди с большими суммами проходят в не очереди.Это просто издевательство над людьми.В очереди можно просидеть больше часа.Разве нельзя создать отдельную кассу для таких операций????? Приват с каждым разом всё хуже и хуже
20 декабря 2019, 15:06
Ми дуже засмучені тим, що у Вас склалося таке враження. Хочемо звернути Вашу увагу, що більшість платежів Ви можете провести без відвідування відділення.
Ми намагаємося надати максимально зручний сервіс, за допомогою якого наші клієнти зможуть комфортно почувати себе за будь-якої ситуації, і постійно працюємо над тим, щоб необхідність звертатися до відділення виникала якомога рідше, щоб скоротити черги, розширюючи і удосконалюючи віддалені сервіси — Приват24, мобільні додатки під різні послуги.
У банку доступний функціонал дистанційної оплати за більшістю функцій — це допоможе Вам ефективно використовувати свій час і, при цьому, буде потрібно мінімум зусиль для виконання потрібної Вам операції. Повідомте, будь ласка, нам, яка операція Вас цікавить, і ми зможемо підказати, як провести її, при цьому не витрачаючи свого часу на поїздку до відділення.

Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
20 декабря 2019, 14:24
Наблюдал такую картину несколько раз, работает одна касса, большие суммы обслуживаются вне очереди.