Приватбанк ворует деньги клиентов

Сегодня Приватбанк ограничил доступ к счетам нашего юрлица и меня как физического лица, мотивируя это указом Президента Украины 133/2017 от 15.05.2017 г. Это санкционные списки, проверили ни меня, ни нашего юрлица, которое создано в 2019 году, там нет, я простой пенсионер, предприятие не находится ни в зоне АТО, ни в России, ни в Крыму. Менеджеры мычат, ничего вразумительного объяснить не могут, и соответственно ничего не делают. Предупреждения никакого и никуда Приватбанк не присылал. Просто своровали деньги и все, при этом создавая проблемы с контрагентами, и не неся за это никакой ответственности. И постоянно у них проблемы такого плана, сколько можно?!
20 декабря 2019, 11:01
Дозвольте відмітити, що у своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення'
Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
На жаль, Ваше обслуговування у банку обмежене. Додатково Вам буде направлена офіційна відповідь банком з даного питання.

MykolaA
MykolaA
20 декабря 2019, 10:33
«И постоянно у них проблемы такого плана, сколько можно?!» - Мыши задают вопрос кактусу, мне так кажется.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
20 декабря 2019, 13:59
Действительно, сколько можно наступать на одни и те же грабли? :) Может стоить рассмотреть вариант сотрудничества с другим банком?
21 декабря 2019, 11:47
Вже відкрили рахунок в іншому банку, але нашим клієнтам на початку нашої епопеї з Приватом повернули платежі з формулюванням, що ми аферисти в завуальованій під назвою законів та статей формі в платіжних дорученнях. Звісно почалися дзвінки, один з них розірвав з нами контракт. Мені просто цікаво, хто дав цьому банку право нас судити? Тепер точно тільки в суд!
21 декабря 2019, 11:59
Це при тому, що наше підприємство жодної норми закону не порушило, банку ми не винні ні копійки, я нікому і ніколи не порекомендую співпрацювати з Приватбанком
21 декабря 2019, 12:10
Вже відкрили рахунок в іншому банку, але нашим клієнтам на початку нашої епопеї з Приватом повернули платежі з формулюванням, що ми аферисти в завуальованій під назвою законів та статей формі в платіжних дорученнях. Звісно почалися дзвінки, один з них розірвав з нами контракт. Мені просто цікаво, хто дав цьому банку право нас судити? Чи є рішення суду? Ми не порушили жодної з норм законів! Банку ми не винні ні копійки. А у вас політика, як у бабки на базарі, хоч не дочую, так придумаю! Тепер точно тільки в суд!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приватбанк ворует деньги клиентов