Неприємний осад!

ukrcsm 19 декабря 2019, 15:32
Нажаль, відповідь банку на моє звернення №14653022 підтвердила факт того, що перевірка правильності платежів (тобто звіряння коду ЄДРПОУ підприємства-одержувача з його розрахунковим рахунком) не входить до обов’язків банку і тому банк не несе відповідальності за такі помилки. Мої сподівання на те, що АТ КБ«Приватбанк» всіляко піклується про запобігання помилок шляхом ретельної перевірки всіх реквізитів, цінить своїх клієнтів та оперативно усуває допущені помилки, виявились марними. Спілкування з банком щодо вирішення проблеми, яка у мене виникла, призвело до втрати мною 800 гривень та залишило неприємний осад.
19 декабря 2019, 16:15
Нам шкода, що трапилася така неприємна ситуація. Ваше питання ретельно було розглянуто нашими профільними фахівцями та по результату перевірки Вам телефонував наш співробітник і надав рекомендації для подальшого вирішення ситуації.
Варто звернути увагу, що оплата була здійснена по реквізитам, які були введені при оплаті. Так як платіж успішно проведений, то з боку банку відсутня можливість в односторонньому порядку повернути його з рахунку отримувача.
Приносимо вибачення за можливі незручності.
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
19 декабря 2019, 18:35
То: ukrcsm
«перевірка правильності платежів (тобто звіряння коду ЄДРПОУ підприємства-одержувача з його розрахунковим рахунком) не входить до обов’язків банку » — дайте, будьласка, назву банку, який самочинно виправляє, вносить зміни в реквізити подані клієнтом.
DevilLilit
DevilLilit
19 декабря 2019, 21:06
Я конечно прошу прощения, но с какой радости банк должен за вас реквизиты проверять? вы не много ли хотите, уважаемая? а может чтобы ещё и за вас и платежи проводили, и квитанции под дверь приносили, и встречали с красной дорожкой у отделения?
думаю, в ваших интересах сделать правильный платеж, и в ваших интересах, чтобы не было долгов по тому или иному комунальному предприятию… поэтому в ваших же тоже интересах узнать у предприятия или у фопа реквизиты и сделать платеж правильно
Богдан БОГДАН
Богдан БОГДАН
19 декабря 2019, 21:34
Будьте уважні і точні при введені реквізитів на оплату. Перевірте їх перед оплатою, і навіть якщо оплату проводите в касі банку не полінуйтеся звірити всі дані разом з касиром, щоб було все правильно і за призначенням. В даному випадку за помилку ви й поплатилися і банк тут ні до чого.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
20 декабря 2019, 14:26
Собственные ошибки всегда оставляют самый неприятный осадок, но они самые действенные в плане обучения.