шахраї

Okc 18 декабря 2019, 22:10
Пару місяців назад заблокувало мені карту в суботу, в понеділок відновила, запитала коли будуть кошти на новій карті- сказали і в відділенні і в відділенні, що до вечора будуть. Мала їхати з понеділка у відрядження, але займалась відновленням карти, тому вирішила їхати в вівторок. В понеділок гроші не зарахувались, перезвонила- сказали в вівторок будуть. Поїхала в вівторок у відрядження з мінімумом грошей. До вечора так і не прийшли гроші назад на нову карту. Весь цей час телефонувала я, щоразу обіцяли-ось сьогодні прийдуть.
В середу вранці приходить смс, що повернуті мої гроші близько 6000, але бачу 200 грн не вистачає. Ну думала потім розберусь. Приїхала на заправку, заправила повний бак, майже на 1000 грн., розраховуюсь карткою, а мені оператор азс каже- не вистачає грошей. Нагадую, вранці прийшла смс, що повернули мої кошти. Звоню 3700, ніхто не знає де мої кошти… Була в Могилів Подільському, лайф паршиво ловить, бігала по всій азс, щоб позвонити на 3700, а потім мамі, щоб розрахуватись за бензин. В результаті кошти прийшли аж вночі і не вистачало 200 грн. Крадуть, як можуть! не довіряйте свої кошти бо обкрадуть!
19 декабря 2019, 9:46
Добрий ранок!
Раніше ми зверталися до Вас в приватних повідомленнях для уточнення Ваших контактних даних. Просимо Вас надати зворотній зв'язок, щоб ми змогли проаналізувати Ваш випадок та допомогти у вирішенні питання.

Okc
Okc
19 декабря 2019, 19:31
На даний момент мене цікавить більше коли мені віддадуть документи для переоформлення автомобіля після фінансового договору. бо вже набридла брехня зі сторони банку  протягом місяця, а документи я так і не отримала . уже звоню по 3-4 рази в день, кожного разу інший оператор мені придумує щось нове і при цьому ніхто не може сказати, коли я точно отримаю документи.