Маленька брехня ПриватБанку. Банк не зацікавлений в клієнтах. Chargeback.

Оксана З 18 декабря 2019, 19:18
Хочу поділитися історією, як обманює ПриватБанк. В свій час мені було відмовлено в повернені вкрадених коштів і на моє прохання переглянути мої заявки на повернення коштів повторно, банк мені відмовив, аргументуючи відмову тим, що для повторного розгляду заявок потрібна застава 500$ за заявку, а в мене 4 заявки. Співробітники банку пояснювали це тим, що це вимога Міжнародних платіжних систем, а у моєму випадку це Mastercard. Я звернулася до Mastercard з проханням підтвердити таку інформацію, але представник Mastercard таку інформацію спростував, і запевнив, що Mastercard не здійснює ніяких обмежень та впливу на процес повернення коштів. Тобто якщо комусь банк надавав таку ж інформацію про 500$ застави за додатковий розгляд заявок, і Ви є власником карти Mastercard, то це брехня. Я надіслала відповідь з Mastercard на chargeback@privatbank. ua з проханням пояснити чому мені була надана недостовірна інформація. Емейл було відправлено ще 25.11.19 та повторно 09.12.19. І хочу сказати, що в мене відчуття, що ця електрона адреса існує тільки для «замилювання очей», бо ніхто ніколи з неї не відповідає. Я й дозі зберігаю усі підтвердження.
ПриватБанк не здатний захистити кошти своїх клієнтів (навіть якщо Ви є клієнтом ПриватБанку більш ніж 10 років з хорошою кредитною історією). Я б хотіла порадити ніколи не ставати клієнтом цього банку… або змінити банк на будь-який інший, гіршого банку точно не буде. За допомогою байдужості ПриватБанку я втратила 14600 грн, які банк відмовляється компенсувати.
Між іншим, скарга до НБУ мені не допомогла. Бо, відповідно до відповіді на мою скаргу, ПриватБанк і там брехав. Залишився лише суд.
Для мене ПриватБанк помер. ПриватБанк, це приклад того, яким не має бути банк.
19 декабря 2019, 10:57
Нам шкода, що Ви зіткнулися з такою неприємною ситуацією. Наразі Ваше питання знаходиться на розгляді. Ми зробимо все можливе, щоб надати інформацію по результату якомога скоріше.
З повагою, ПриватБанк.
Полезный комментарий
Оксана З 19 декабря 2019, 22:41
Хочу зауважити, що сьогодні, 19.12, мені було повернуто мої кошти в повному обсязі. Дякую.

MykolaA
MykolaA
18 декабря 2019, 20:13
«Залишився лише суд.» — нажаль.

Dartwerder
Dartwerder
18 декабря 2019, 20:24
В судах вони також брешуть
Jokets
Jokets
18 декабря 2019, 21:00
R.I.P
Okc
Okc
18 декабря 2019, 21:53
О брехати там вміють, а от працювати ні.
Мені місяць не віддають документи після закриття фінансового лізингу на автомобіль. Щоразу звоню, брешуть  щось нове, скаржусь- заявки видаляють і ніяк не реагують. Шахраї, одним словом!
Оксана З
Оксана З
19 декабря 2019, 22:41
Полезный комментарий
Upolovnikov
Upolovnikov
20 декабря 2019, 18:25
С меня приват за арбитраж сдер 750$ два месяца назад а сегодня мне отвечает что сроки рассмотрения арбитража 6 месяцев. И это я пишу только за один арбитраж. А их у меня 6. Я банку отправил 3250$ за арбитражи не стал с ними спорить что услуга платная а результатов 0. Сначала написали что подали арбитраж 04,11.2019. Теперь пишут. Что заявка отправлена в арбитраж 06.12.2019. А В итоге Пользуются моими деньгами и результатов по арбитражу говорят ждать до 6 месяцев. Хотелось бы приложить скриншот этого ответа. Так что вот такой приват банк.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Маленька брехня ПриватБанку. Банк не зацікавлений в клієнтах. Chargeback.