Актуалізація даних юр.осіб

bpp 9 декабря 2019, 15:17
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Мира 55
4 листопада подали документи на актуалізацію даних юр.особи, у зв'язку із зміною назви. Станом на 9 грудня це досі не зроблено і це вже біль схоже на знущання, ніж на ділові відносини. З 4 по 27 листопада, менеджер, якому було подано документи, повідовляв, що завки на актуалізацію то в роботі, то відмова, і знову необхідно подати нову анкету. При чому причину відмов ми так і не почули! Просто відмова. Більш того, банк відключив нашого керівника від онлайн банкінгу, фактично заблокувавши нашу роботу, бо керівник, це особа з першим фін. підписом.
28 листопада ми в 4 раз подали анкету і сьогодні 9 грудня, вона знову має статус «в роботі». На безліч звернень на номер 3700 і в онлайн підтримку чуємо одну й ту ж саму відповідь: «нам дуже шкода, треба ще трохи зачекати». На питання «скільки конкретно днів ще чекати? Який регламент обробки таких заявок?», отримуємо кожен раз різну відповідь — 1-3 дні, 5 робочих днів, але сьогодні був апофеоз!!! На питання скільки ще днів чекати, відповідають ( цитую з орфографією автора): « точного часу немає обробки таких заявок, нажаль. Це індивідуально» (є фото онлайн чату). Як це розуміти? Скільки хочемо, стільки і розглядаємо??? У нас на рахунку, з 21 листопада, знаходяться кошти для виплати заробітньої плати та податків, які ми не можемо досі виплатити, а нам більше місяця пропонують просто «ще трохи почекати».
Усі дані по даному питанню, готова надати.
Сподіваюсь на відповідь.
9 декабря 2019, 17:12
Дозвольте, будь ласка, нам детальніше розглянути Ваш випадок і розібратися в ситуації, що склалася. Для цього ми запросили в особистому повідомленні Ваші контактні дані.

corsww
corsww
9 декабря 2019, 16:58
Автору . Ну вы даете. Праздники же. Люди уже может новый год отмечать начали. Хотя нет католическое рождество. Потом новый год. Наше рождество.Потом не менее святое. Старый новый год.  23 февраля . Хоть его и отменили но святое дело отпраздновать, 8 марта. Не обижать же женщин. Автору. А вы попробуйте втиснутся после 15 марта и до 1 мая а то потом же после первого мая сразу лето. Отпуска и все такое.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
10 декабря 2019, 14:24
Не втиснется - там еще Пасха будет. :)