Картка Gold

Маріанна Галіцька 5 декабря 2019, 17:38
У мене, як і в багатьох клієнтів виникла проблема з карткою голд. Співробітники банку кілька разів дзвонили і пропонували оформити. Спочатку не було потреби, тому відкладав оформлення. Зараз, через проблеми зі здоров'ям, трохи ускладнилась ситуація з фінансовим, тому вирішила спробувати. Обіцяли кредитний ліміт 75000 грн, привілеї… Коротше — афера. Кредитний ліміт не збільшили, ще й обов'язковий платіж утримуватимуть. Головне, що вони навіть не можуть пояснити, що то за голд клуб… Получається, я платитиму за престиж?.. За карточку іншого кольору?
Ще цікавинка сталась, коли я подала заявку на збільшення кредитного ліміту. Нерухомості та авто в мене немає, за кордон не їздила. Але цілий рік отримувала заробітну платню на картку для виплат цього ж банку. Коли запропонувала переглянути надходження, щоб не їздити за випискою до роботи, мені пояснили, що вони це і так бачать. А ось, якби у вас була картка для виплат іншого банку, то шанси на збільшення кредиту виросли б. Це ж якась маячня! Нічого… Сподівають чорна смуга закінчиться, виплачу банкові борг і більше не співпрацюватиму з цим банком
PrivatBankQM 5 декабря 2019, 17:55
Ліміт встановлюється для кожного клієнта індивідуально та розраховується за допомогою складної математичної моделі, що включає в себе сотні факторів. Хочемо зазначити, що активне користування продуктами банку може позитивно вплинути на суму ліміту в майбутньому. Рух коштів та отримання зарплатні на картку ПриватБанку також враховуються при встановленні ліміту, але це не єдині фактори, на підставі яких банк приймає остаточне рішення.
Щодо Gold-клубу та превілеїв які він Вам дає, то пропонуємо Вам ознайомитись з цією інформацією детальніше на нашому сайті — https://privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-gold
З повагою, ПриватБанк.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
6 декабря 2019, 15:43
«...трохи ускладнилась ситуація з фінансовим, тому вирішила спробувати.» - що спробувати? Залізти у боргові обов'язки та ускладнити ситуацію ще більше? Де логіка? :)