Жахливо!!!!

bezsmertniy 4 декабря 2019, 10:14
Звернувся до приватбанку зі скаргою 28.11.2019 на те що відповідь на моє звернення було відправлено на адресу реєстрації хоча я двічі повторив що не бажаю отримувати так як не проживаю там а хотів отримати на адрес проживання!!! Чому державний банк порушує закон України про звернення громадян.відповідь має бути заказним листом, щоб міг отримати лише я а не треті особи!!! на відповідь що вище закон чи правила банку відповідають ми нічого не порушуємо.катастрофа з приватом, повне незнання законів, вакханалія, роблять що хочуть
4 декабря 2019, 12:05
З Вашого питання раніше вже була зафіксована заявка до наших співробітників. В телефонному режимі наш співробітник надав інформацію стосовно даного питання.

4 декабря 2019, 10:27
Человек обязан жить по месту прописки. То же кто где живет на самом деле никого не интересует. Вы можете жить в другом городе, районе, у брата, у свата, у любовницы, у любовника, или даже на даче в собачьей будке. Это ваше дело. Но ответ будет отослан по адресу вашей прописки. И это как раз правильно.
4 декабря 2019, 11:13
«Человек обязан жить по месту прописки. » - ошибочное утверждение. Сталинский закон отменен. Нынче действует ЗУ «О свободе перемещения и .... ».
Копипастить нет желания. Помогут.
4 декабря 2019, 11:28
Да, забыл я. Если автор действительно зарегистрирован по месту нынешнего проживания то все правильно. Извиняюсь. Не додумал.
4 декабря 2019, 18:55
«Да, забыл я.» - ничего, бывает. Отзыв не заслуживает внимания. Цитата:  «хоча я двічі повторив »- это детский лепет, который не попадает под «Звернення громадян.», не считается таковым.
«не фіксували всю інформацію з моїх слів » - прямая дорога в ЕСПЧ.
bezsmertniy
bezsmertniy
4 декабря 2019, 13:03
Відповідь була надана ,що згідно правил банку,а так як адреса проживання не підтверджена в банку то відправляється на адрес реєстрації. згідно ЗУ про звернення громадян я звертаюся і вказую адрес на який відправити відповідь а установа незалежно від форм власності має відправити туди де вказує громадянин і заказним листом щоб інформація не потрапила до третіх осіб. друге ,оператори не фіксували всю інформацію з моїх слів а лише половину,на протязі трьох днів я телефонував і виявлялось що не все зафіксовано.На це дали відповідь що це не є порушенням
Jokets
Jokets
4 декабря 2019, 16:16
Это довольно таки интересно что законом как раз и допускается передача информации на чужой адрес.